Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 1493 komentarze

Antynarracyjny newsletter (1)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Świeckie Stowarzyszenie Antysemityzmu i Ksenofobii ma zamiar lobbować za własnym projektem ustawy o „mowie nienawiści”

Kolejny, nowy projekt nowelizacji ustawy o „mowie nienawiści”

Świeckie Stowarzyszenie Antysemityzmu i Ksenofobii ma zamiar lobbować za własnym projektem ustawy o „mowie nienawiści”

Antysemici jako inna orientacja światopoglądowa czują się dyskryminowani i wyłączeni ze sfery publicznej. Zainspirowani teatrem medialnym organizowanym przez lewicę protestują przeciw brakowi parytetu w mediach, który umożliwiałby im aktywny udział w dyskusji o… antysemityzmie. „Nasz postulat prawa do adopcji jednego Żyda rocznie jest prowokacją mającą na celu zwrócenie uwagi na brak tolerancji wobec naszej mniejszości i skierowaną przeciw nam „mowę nienawiści” – mówi jeden z autorytetów moralnych dyskryminowanej społeczności. – „ Najbardziej podoba nam się projekt Platformy Obywatelskiej ponieważ wprowadza do ustawy naturalne i nabyte cechy osobiste, a do takich przecież należy nasz wyssany z mlekiem matki antysemityzm”.

 

„W Polsce systematycznie zwiększa się zakres swobód obywatelskich”

„Prawo musi nadążać za życiem” – taką opinię wyraził pan Y (socjolog publiczny). – „Mityczna szkodliwość pewnych rzeczy jest opinią wynikająca przede wszystkim z braku tolerancji i opresji kulturowej”.

Pewnie dlatego sejm prawie już ukończył nowelizację dopuszczającą głupotę do użytku prywatnego. Ustawa jest już prawie gotowa. 20 gramów kandyzowanej głupoty – tyle będzie mógł posiadać przy sobie na swój własny użytek obywatel III RP. Przypomnijmy, że dotychczas głupotę w miejscach publicznych mogły ujawniać tylko osoby posiadające immunitet poselski lub sędziowski.

„Dziś polskie prawo zmienia się wraz z tendencjami światowymi, a szybkość zmian jest adekwatna, do jakości w legislacji europejskiej”.

 

Odważny coming out!

Świat polityki i mediów wciąż potrafi zaskoczyć. Dwóch znanych polityków postanowiło nie ukrywać swojej przeszłość, całkowicie się od niej odcinając. Szczególnie zadziwił nas jeden z nich, przyznając się, że był kiedyś… uczciwy. „Przed ujawnieniem powstrzymuje mnie obawa przed mową nienawiści” – mówi były uczciwy polityk. – „Zaraz po zmianie ustawy zakazującej mowy nienawiści ogłoszę to publicznie”.

 

Czy husaria przywiązywała niemowlęta do kirysów?

Wyszła kolejna okrutna „prawda” o Polakach

Polacy byli okrutni. Nie tylko palenie Żydów w stodołach i nie tylko przywiązywanie dzieci do tarcz. Najnowsze odkrycie mrozi dech w piersiach. Protoplaści dzisiejszych faszystów, ówczesna husaria, miała zwyczajowo przed bitwą przytroczone do okalających nadęte nacjonalistycznym szałem piersi… niemowlęta. Widok ten podczas szarży był tak przerażający, że zdjęci paniką przeciwnicy pierzchali z pola bitwy, na wszelki wypadek omijając okoliczne stodoły. Grozę, która ich dławiła, można porównać tylko z lękiem przed współczesnym polskim antysemityzmem.

 

Fleje wychodzą z ukrycia!

Po latach tułaczki w permanentnym bałaganie Stowarzyszenie Przeciw Flejofobii rozpoczyna energiczną kampanię społeczną. „Ernest Hemingway był flejem” – taką śmiałą tezę wysunęli aktywiści flejowscy.

Po aferze z Marią Konopnicką, nową ikoną lewicy, fleje czują się ośmieleni. Oni również szukają swojego idola wśród pisarzy. Dyskryminowani przez gejów za bylejakość i brak modnych ciuszków fleje wybrali sobie na idola Hemingwaya, o którym wiadomo, że nie lubił odmieńców, lecz za to był fleją pełną gębą.

„Chcemy tą akcją ośmielić innych flejów, szczególnie pisarzy, do swoistego coming out-u. Wiemy przecież, że niektórzy z nich nie sprzątają mieszkania przez wiele lat, żyjąc pod jednym dachem z innymi flejami, lub nawet z zepsutym odkurzaczem” – powiedział nam anonimowy członek stowarzyszenia.

  

Euro pieniądzem parytetowym?! Rewolucja walutowa w Unii!

Jak donosi portal Antidotum rządząca Unią lewica ma zamiar dokonać reformy walutowej, wprowadzając parytet. Dotychczasowa waluta euro ma opierać się na parytecie – być wymienialna na nowe funty w relacji 100 euro – 1 funt. Funty, które zostały zgromadzone pieczołowicie w banku centralnym nie są oczywiście funtami brytyjskimi, lecz znanym od wielu lat adekwatnym ekwiwalentem. „Reforma finansów stała się faktem” – mówi wysoki rangą przedstawiciel unijnej bankokracji. – „Dotychczasowe euro stanie się od tej pory walutą bardziej stabilną i mocniejszą… już niedługo w każdym dowolnym momencie każdy depozytariusz będzie mógł zamienić dowolną ilość swoich zasobów pieniężnych na funty w relacji 100 euro – 1 funt kłaków. W przeciwieństwie do naszego pomysłu propozycje przeciwników euro nie są warte nawet funta kłaków”.

 

KOMENTARZE

 • Donoszę (na siebie), że kiedyś na balu przebierańców zapytana w drzwiach
  za kogo przebrała się nasza grupka ( nie mieliśmy przebrań) wystrzeliłam że za antysemitów, co wzbudziło konsternację wśród gości ( bal organizowało środowisko Uni Wolności).

  Donoszę, że dobrze się bawiliśmy.
 • @circ 20:15:22
  ROTFL !!!!
  Oplułem ekran (nie nie - nie NOWY EKRAN tylko ekran mojego laptopa)!


  /* ROTFL - Rolling On The Floor Laughing - tarzam się po podłodze ze śmiechu (tym razem - literalnie :))))))))))))
 • @Czarnalimuzyna
  dzięki za tę cenną inicjatywę :-)

  Biorąc pod uwagę analizę fundamentalną kursu poczucia humoru w tymfach oraz trend przelicznika tej waluty na funty kłaków - autorowi grozi destabilizacja eurostrefy.
  Oby była ona przysłowiowym gwoździem do trumny tej wunderwaffe Rzeszy Jewropejskiej!
 • 5 :)
  Super tekst:)
 • @circ, Asadow,mnich zarazy
  Dziękuję za odwiedziny :-)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930