Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 1493 komentarze

Czy PiS zapłaci „nicponiowe” ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Nicponiowe” to podatek mniejszy, okresowy - analogiczny do głównych i stałych podatków takich jak moherowe, kaczystowskie, faszystowskie, płaconych w codziennym okresie rozliczeniowym po procesie stygmatyzacji.

 

 

Sprawujący władzę w mediach fałszyści korzystając z nawisu inflacyjnego -długookresowej nadwyżki głupoty ponad dopuszczalną normę obiegową, na posiedzeniu Rady Polityki Informacyjnej podjęli decyzję o wprowadzeniu 2 miesięcznego podatku tzw. „nicponiowego” z możliwością przedłużenia okresu podatkowego do 6 miesięcy.

Dla niezorientowanych wyjaśnienie: „Nicponiowe” to podatek mniejszy, okresowy- analogiczny do głównych i stałych podatków takich jak moherowe, kaczystowskie, faszystowskie, płaconych w codziennym okresie rozliczeniowym po procesie stygmatyzacji.

Czy PiS zapłaci „nicponiowe” i jak do tego doszło?

Na początku powiedzmy sobie szczerze: nie każdy posiada tyle polotu i finezji, co Palikot, Sikorski lub Tusk. W porównaniu z wyżej wymienionymi aktorami Artur Nicpoń wypada zdecydowanie gorzej. Może gdyby zapowiedział zarżnięcie Tuska w ramach dorzynania watahy, lub przynajmniej był tak zamaszysty jak ówczesny członek PO Palikot, który zapowiedział, że razem z Bronisławem Komorowskim zastrzeli podczas polowania Jarosława Kaczyńskiego, a potem go wypatroszy… tymczasem Nicpoń dość naiwnie chciał odwołać się do demokratycznej procedury, jakim jest referendum.

Był to kardynalny błąd. O takich rzeczach nie decyduje się przecież w sposób demokratyczny, inne jest, bowiem gremium i inna niż zastrzelenie metoda. Sposobem o wiele mniej kosztownymi, budzącym o wiele mniej emocji jest samo-powieszenie. Artur Nicpoń przez swój błąd doczekał się jedynie zgrzebnej notatki w Gazecie Wyborczej i stracił możliwość osobistej konsultacji z Adamem Michnikiem, a być może nawet okazję do rozmowy ze służbami specjalnymi Rosji w ramach klubu Wałdajskiego(1).

W postkomunistycznej III RP licencję na referendum w sprawie zabijania np. zdrowych 14 tygodniowych dzieci w łonie matek ma lewica. Można też zabijać kilkuletnie chore na raka dzieci, odmawiając im leczenia z powodu zbytnio wydrenowanego koryta.

Po raz kolejny okazuje się, że nawet koncesjonowana prawica, w przeciwieństwie do post, neo lub nawet pop komuny nie ma żadnego nawet najmniejszego parytetu na organizowanie przedstawień w medialnym Koloseum. Wypatroszone dusze „gawiedzi” należą od ładnych paru lat do alfonsów mainstreamu.

___________________________________________________________________________

Przypisy:

1)      Klub Wałdajski „Doroczne spotkanie ludzi zainteresowanych Rosją organizowane przez rosyjski MSZ.” Ze strony „polskiej” pojawiają się: Adam Michnik, politycy SLD i Ruchu Palikota.

 

Grafika: Ilustracja: Dušan Kállay Autor: LewisCarroll Tytuł: Alicja w Krainie CzarówWydane: "Wydawnictwo ALFA", Warszawa, Polska, 1986. 

 


 

KOMENTARZE

 • Narodowcy wedle ustaleń obciążeni sa podatkiem
  "faszystowskim" kaczyści - "moherowym" inni PiSowcy nowym "nicponiowym" itd...
  czy nie jest czas na to aby przesiąść się z kanap na inny bardziej mobilny pojazd ?
 • @CzarnaLimuzyna
  "Na początku powiedzmy sobie szczerze: nie każdy posiada tyle polotu i finezji, co Palikot, Sikorski lub Tusk"

  Święta racja! Ich fantazja jest niewyczerpana ... szczególnie gdy RAZEM z lewicą wymyślają kolejne eufemizmy na określenie sposobów mordowania swoich obywateli - bez względu na wiek: od (- o,9) do (+99)!

  Bardzo dobrze opisałeś zakłamanie Jelit Republiki Okrągłego Stołu

  Pozdrawiam
 • @1normalnyczlowiek 14:01:18
  "wymyślają kolejne eufemizmy na określenie sposobów mordowania swoich obywateli"
  wychwyciłeś jeden z wątków tego wpisu szkoda, że inni nie za bardzo kumają o co chodzi bo niezależnie od ironii wątków jest wiele.
  Pozdrawiam
 • @CzarnaLimuzyna 23:06:18
  Kumają. Na przykład: szkoda, że tolerancja jest tylko w jedną stronę - tą "właściwą"
 • @
  Nicpoń jest inteligentny i dowcipny, mógłby zagrozić Palikotowii wszystkim smętnym cymbalistom po lewej i prawie lewej.

  Koń widzi zresztą, że selekcja negatywna do władz.
 • @CzarnaLimuzyna
  "... szkoda, że inni nie za bardzo ..."

  Aż tak źle chyba nie jest.
  A wątków, fakt, że bez liku ... - pewnie tak oczywiste, że nikt ich nie kwestionuje ...
  "... inne jest, bowiem gremium i inna niż zastrzelenie metoda ..."

  ... ale skutek ten sam!

  Pozdrawiam
 • @circ 11:38:26
  Temperament Artura predysponowałby go w XVII wieku do bycia Husarzem. To jest ta jakość ,która różni go od polszewików i ich wyznawców.
  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930