Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 1493 komentarze

Czy PiS zapłaci „nicponiowe” ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Nicponiowe” to podatek mniejszy, okresowy - analogiczny do głównych i stałych podatków takich jak moherowe, kaczystowskie, faszystowskie, płaconych w codziennym okresie rozliczeniowym po procesie stygmatyzacji.

 

 

Sprawujący władzę w mediach fałszyści korzystając z nawisu inflacyjnego -długookresowej nadwyżki głupoty ponad dopuszczalną normę obiegową, na posiedzeniu Rady Polityki Informacyjnej podjęli decyzję o wprowadzeniu 2 miesięcznego podatku tzw. „nicponiowego” z możliwością przedłużenia okresu podatkowego do 6 miesięcy.

Dla niezorientowanych wyjaśnienie: „Nicponiowe” to podatek mniejszy, okresowy- analogiczny do głównych i stałych podatków takich jak moherowe, kaczystowskie, faszystowskie, płaconych w codziennym okresie rozliczeniowym po procesie stygmatyzacji.

Czy PiS zapłaci „nicponiowe” i jak do tego doszło?

Na początku powiedzmy sobie szczerze: nie każdy posiada tyle polotu i finezji, co Palikot, Sikorski lub Tusk. W porównaniu z wyżej wymienionymi aktorami Artur Nicpoń wypada zdecydowanie gorzej. Może gdyby zapowiedział zarżnięcie Tuska w ramach dorzynania watahy, lub przynajmniej był tak zamaszysty jak ówczesny członek PO Palikot, który zapowiedział, że razem z Bronisławem Komorowskim zastrzeli podczas polowania Jarosława Kaczyńskiego, a potem go wypatroszy… tymczasem Nicpoń dość naiwnie chciał odwołać się do demokratycznej procedury, jakim jest referendum.

Był to kardynalny błąd. O takich rzeczach nie decyduje się przecież w sposób demokratyczny, inne jest, bowiem gremium i inna niż zastrzelenie metoda. Sposobem o wiele mniej kosztownymi, budzącym o wiele mniej emocji jest samo-powieszenie. Artur Nicpoń przez swój błąd doczekał się jedynie zgrzebnej notatki w Gazecie Wyborczej i stracił możliwość osobistej konsultacji z Adamem Michnikiem, a być może nawet okazję do rozmowy ze służbami specjalnymi Rosji w ramach klubu Wałdajskiego(1).

W postkomunistycznej III RP licencję na referendum w sprawie zabijania np. zdrowych 14 tygodniowych dzieci w łonie matek ma lewica. Można też zabijać kilkuletnie chore na raka dzieci, odmawiając im leczenia z powodu zbytnio wydrenowanego koryta.

Po raz kolejny okazuje się, że nawet koncesjonowana prawica, w przeciwieństwie do post, neo lub nawet pop komuny nie ma żadnego nawet najmniejszego parytetu na organizowanie przedstawień w medialnym Koloseum. Wypatroszone dusze „gawiedzi” należą od ładnych paru lat do alfonsów mainstreamu.

___________________________________________________________________________

Przypisy:

1)      Klub Wałdajski „Doroczne spotkanie ludzi zainteresowanych Rosją organizowane przez rosyjski MSZ.” Ze strony „polskiej” pojawiają się: Adam Michnik, politycy SLD i Ruchu Palikota.

 

Grafika: Ilustracja: Dušan Kállay Autor: LewisCarroll Tytuł: Alicja w Krainie CzarówWydane: "Wydawnictwo ALFA", Warszawa, Polska, 1986. 

 


 

KOMENTARZE

 • Narodowcy wedle ustaleń obciążeni sa podatkiem
  "faszystowskim" kaczyści - "moherowym" inni PiSowcy nowym "nicponiowym" itd...
  czy nie jest czas na to aby przesiąść się z kanap na inny bardziej mobilny pojazd ?
 • @CzarnaLimuzyna
  "Na początku powiedzmy sobie szczerze: nie każdy posiada tyle polotu i finezji, co Palikot, Sikorski lub Tusk"

  Święta racja! Ich fantazja jest niewyczerpana ... szczególnie gdy RAZEM z lewicą wymyślają kolejne eufemizmy na określenie sposobów mordowania swoich obywateli - bez względu na wiek: od (- o,9) do (+99)!

  Bardzo dobrze opisałeś zakłamanie Jelit Republiki Okrągłego Stołu

  Pozdrawiam
 • @1normalnyczlowiek 14:01:18
  "wymyślają kolejne eufemizmy na określenie sposobów mordowania swoich obywateli"
  wychwyciłeś jeden z wątków tego wpisu szkoda, że inni nie za bardzo kumają o co chodzi bo niezależnie od ironii wątków jest wiele.
  Pozdrawiam
 • @CzarnaLimuzyna 23:06:18
  Kumają. Na przykład: szkoda, że tolerancja jest tylko w jedną stronę - tą "właściwą"
 • @
  Nicpoń jest inteligentny i dowcipny, mógłby zagrozić Palikotowii wszystkim smętnym cymbalistom po lewej i prawie lewej.

  Koń widzi zresztą, że selekcja negatywna do władz.
 • @CzarnaLimuzyna
  "... szkoda, że inni nie za bardzo ..."

  Aż tak źle chyba nie jest.
  A wątków, fakt, że bez liku ... - pewnie tak oczywiste, że nikt ich nie kwestionuje ...
  "... inne jest, bowiem gremium i inna niż zastrzelenie metoda ..."

  ... ale skutek ten sam!

  Pozdrawiam
 • @circ 11:38:26
  Temperament Artura predysponowałby go w XVII wieku do bycia Husarzem. To jest ta jakość ,która różni go od polszewików i ich wyznawców.
  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930