Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 1493 komentarze

Czy antypedofile zablokują antyfaszystów ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uliczny lewicowy teatr absurdu doczekał się wirtualnej riposty. Demonstrację antyfaszystowską mają zamiar zablokować antypedofile z hasłem „pedofilia nie przejdzie”.

Z okazji Święta odzyskania Niepodległości na warszawskich ulicach spotkają się i wymienią poglądami przedstawiciele różnych ideowych nurtów i grup parateatralnych. Będą patrioci nazywani „faszystami” i „antyfaszyści” blokowani przez antypedofilów, odbędzie się krucjata różańcowa pod sejmem, będą geje, fleje i antysemici.

Wybierz swój marsz, czyli służby po raz kolejny zdały egzamin

O Marszu Niepodległości nie będę pisać, bo zgodnie z krótką i treściwą definicją Gazety Wyborczej „patriotyzm jest jak rasizm”, ów marsz jest „faszystowski”. Dla lewicy bulwersujące jest zapewne to, że w skład honorowego komitetu weszli apologeci „zaplutych karłów reakcji” strzelających w latach 1939-1963 do lewaków spod znaku sierpa, młota i swastyki.

O ile marsz prawicowy popierają osoby znane ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, o tyle dla odmiany marsz lewicowy popierają zupełnie nieznani z wypowiedzi patriotycznych sympatycy post-, neo i pop komuny w jej aktualnym wydaniu.

Rok temu lewica uczciła święto niepodległości Polski podrzucaniem do góry dwóch piłek plażowych oraz przyśpiewkami typu „dymać orła białego”.

Na stronie „Porozumienie 11 listopada” / Niezrozumienie 11 listopada?/ czytamy: „Nie zamierzamy milczeć! Nie będziemy bierni! Nie chcemy drugich Węgier…” A więc do grona wrogów oprócz Polski dołączyły faszystowskie Węgry.

„Niezrozumienie 11 listopada” ma się okazać brzemienne w takie oto skutki:

„Antyfaszyści” protestując przeciwko „szerzeniu nacjonalizmu, ksenofobii i homofobii”, ruszą trasą wiodącą m.in. obok miejsc, w których dochodziło do „aktów przemocy na tle rasistowskim czy antysemickim”. Miejsca uświęcone krwią Polaków, którzy zginęli za Wolność Ojczyzny, nie budzą ich zainteresowania.

Zamiast barw narodowych preferowane są flagi: tęczowa, sraczkowata, unijna, czarna.

Uliczny lewicowy teatr absurdu doczekał się wirtualnej riposty. Demonstrację „antyfaszystowską” mają zamiar zablokować antypedofile z hasłem „pedofilia nie przejdzie”.

Antypedofil, z którym rozmawiałem, powiedział, że z uwagi na szerzącą się tolerancję i relatywizm zawartość pedofili w demonstracji antyfaszystowskiej na pewno będzie większa niż zawartość faszystów wśród innych zgromadzeń, a dodatkowo patron medialny „Gazeta Wyborcza” zamieściła w swoim czasie w Dużym Formacie słynny artykuł „Czy jestem pedofilem?”, w którym można odnaleźć sformułowania, że pedofila jest orientacją seksualną oraz że odczuwane reakcje seksualne w kontakcie z 3-letnią córeczką podczas kąpieli są normalne /Żródła :1, 2, 3/

„Razem dla (Nie)podległej”

Z uwagi na to, iż nie wszystkich użytecznych idiotów dało się przerobić na „antyfaszystów” na front walki z polskim nacjonalizmem został rzucony idący od dłuższego czasu w kierunku przeciwnym do Marszu Niepodległości Bronisław Komorowski. Marsz „Razem dla (Nie)podległej” kojarzony z komunistycznymi pochodami 1 majowymi będzie współczesną i miłą celebrą matriksu.

Przechadzka flejów.

Niezarejestrowane jeszcze spontaniczne Stowarzyszenie przeciw Flejofobii ma zamiar 11 listopada wystąpić ponownie z postulatem zniesienia przemocy estetycznej w sferze publicznej. Fleje mają zamiar udać się szlakiem martyrologii innych flejów, mijając miejsca, w których są narażeni na szykany ze strony służb porządkowych. Z uwagi na to, że fleje to abnegaci niemający estetycznej orientacji i silnej woli, nie wiadomo czy marsz w ogóle się odbędzie.

Marsz antysemitów zwany marszem przeciw dyskryminacji

Antysemici, jako inna orientacja światopoglądowa czują się dyskryminowani i wyłączeni ze sfery publicznej. Zainspirowani teatrem ulicznym organizowanym przez lewicę zaprotestują przeciw brakowi parytetu w mediach, który umożliwiałby im aktywny udział w dyskusji o… antysemityzmie. Ponadto zgłoszą postulat prawa do adopcji jednego Żyda rocznie. Marsz z uwagi na liczne kontrowersje  nie został zarejestrowany przez warszawski Ratusz. Niewykluczone, że antysemici przegrali w przetargu z antifą i nie dostali ochrony policyjnej vide „kolorowa niepodległa” 2011.

Oprócz marszów w stolicy ma się odbyć tego dnia kilka innych zgromadzeń. Uczestnicy „Krucjaty różańcowej za ojczyznę" gromadzą się o 11.00 przed Sejmem. Również o tej godzinie na pl. Grzybowskim zbierze się niepodległościowa lewica - /link -warto przeczytać - nie każda lewica jest programowo antypolska.../

Który marsz wybierasz?

_____________________________________________________________

przy okazji zapraszam do przeczytania moich następnych planowanych wpisów:

1. Pisofobia - infekcja memowa czy psychoza indukowana   /diagnoza, profilaktyka, lecznie/

2.  Sprawa Michała Tyrpy

KOMENTARZE

 • @czarnalimuzyna
  rozwaliłeś mnie ; ). dobre.
  Pozdrawiam.
 • Czyli...
  ...Tańczymy jak Nam Grają!

  Pozdrawiam
 • @Avern 21:50:22
  odpowiem dość ostrą parafrazą z Konfederatów:
  "nigdy z ku..i nie będziem w aliansach" ;-)
  Pozdrawiam
 • @mnich zarazy 21:54:45
  nie wszyscy ;-)
  Pozdrawiam
 • Moc !!!!
  BUHAHAHAHAHAHAHAHAH
 • @CzarnaLimuzyna 22:13:56
  coż kurfuf ci u nas w kraju dostatek... szczególnie na fysokich stolcach.
  trzymaj się.
 • @
  "Antysemici, jako inna orientacja światopoglądowa czują się dyskryminowani i wyłączeni ze sfery publicznej. Zainspirowani teatrem ulicznym organizowanym przez lewicę zaprotestują przeciw brakowi parytetu w mediach, który umożliwiałby im aktywny udział w dyskusji o… antysemityzmie."

  pod hasłem "nic o nas, bez nas" !!
 • @
  "Z uwagi na to, że fleje to abnegaci niemający estetycznej orientacji i silnej woli, nie wiadomo czy marsz w ogóle się odbędzie."

  hahhhahahahhha świetne.

  trzeba powołać stowarzyszenie na rzecz obrony praw flejów ( i leź bijek)
 • @prawi co wiec 22:42:41
  już przecież istnieje - Stowarzyszenie przeciw flejofobii tylko,ze flejom nie chce się go zarejestrować ;-)
 • @CzarnaLimuzyna 22:45:57
  raz się śmiejemy....raz wpadamy w zadumę (notka wyżej) ...samo życie.eh.
 • UWAGA kolejne SKANDALE
  Państwo PO osiągnęło swój szczyt:

  "UWAGA!
  Mamy informacje, że polskie służby zatrzymały pasażerów samolotu relacji Budapeszt-Warszawa, na warszawskim lotnisku Modlin. Powodem zatrzymania jest podejrzenie, że...pasażerowie WEZMĄ UDZIAŁ W MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI. "

  "Kolejny skandal!

  Kibice z Białegostoku dostali wezwania na komisariat.
  Termin wezwania: 11.11.2012 !!!
  Dodam, że wezwania otrzymali kibice z Fan Clubu Jagiellonii z Hajnówki. Głównie na godz. 8:00-10:00, a aby dojechać do Białegostoku na pociąg potrzebujemy ok 2 godzin. Wezwania nie przyszły listownie, tylko rozwoziły je tajniaki. My i tak się nie poddamy i widzimy się wszyscy w Warszawie! ACAB!"
 • @frasobliwy 23:18:23
  "Wśród zatrzymanych na modlińskim lotnisku znajduje się dwóch posłów do węgierskiego parlamentu i kilku radnych samorządowych. "
 • Świetne, a jakie kolorowe te marsze.
  Ja wybieram ten zwyczajny biało-czerwony.Faszysta wszak jestem.

  5* zostawiam.
 • @frasobliwy 23:37:58
  http://youtu.be/iysQLQ-4DUs
 • @Mietek Wasiak 00:19:42
  ja też ;-)
 • @Łażący Łazarz 02:17:37
  w chwili powstawania notki - w metrze ;-)
  nie pamiętałem; najprawdopodobniej się zasugerowałem
  ale fleje i antysemici są "moi" ;-)
 • wychodzi na to, że...
  Gazetę Wrzodową kupują tylko i wyłącznie juz pedofile
 • Owacja na stojąco
  !!! :-)
 • Bardzo dobry pomysł...
  nazywac tych lewaków... PEDOFILAMI. Bo w gruncie rzeczy praktycznie oni już tolerują takie Przypadki!
  GRATULUĘ! DOBRY POMYSŁ!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930