Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 1493 komentarze

Czy antypedofile zablokują antyfaszystów ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uliczny lewicowy teatr absurdu doczekał się wirtualnej riposty. Demonstrację antyfaszystowską mają zamiar zablokować antypedofile z hasłem „pedofilia nie przejdzie”.

Z okazji Święta odzyskania Niepodległości na warszawskich ulicach spotkają się i wymienią poglądami przedstawiciele różnych ideowych nurtów i grup parateatralnych. Będą patrioci nazywani „faszystami” i „antyfaszyści” blokowani przez antypedofilów, odbędzie się krucjata różańcowa pod sejmem, będą geje, fleje i antysemici.

Wybierz swój marsz, czyli służby po raz kolejny zdały egzamin

O Marszu Niepodległości nie będę pisać, bo zgodnie z krótką i treściwą definicją Gazety Wyborczej „patriotyzm jest jak rasizm”, ów marsz jest „faszystowski”. Dla lewicy bulwersujące jest zapewne to, że w skład honorowego komitetu weszli apologeci „zaplutych karłów reakcji” strzelających w latach 1939-1963 do lewaków spod znaku sierpa, młota i swastyki.

O ile marsz prawicowy popierają osoby znane ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, o tyle dla odmiany marsz lewicowy popierają zupełnie nieznani z wypowiedzi patriotycznych sympatycy post-, neo i pop komuny w jej aktualnym wydaniu.

Rok temu lewica uczciła święto niepodległości Polski podrzucaniem do góry dwóch piłek plażowych oraz przyśpiewkami typu „dymać orła białego”.

Na stronie „Porozumienie 11 listopada” / Niezrozumienie 11 listopada?/ czytamy: „Nie zamierzamy milczeć! Nie będziemy bierni! Nie chcemy drugich Węgier…” A więc do grona wrogów oprócz Polski dołączyły faszystowskie Węgry.

„Niezrozumienie 11 listopada” ma się okazać brzemienne w takie oto skutki:

„Antyfaszyści” protestując przeciwko „szerzeniu nacjonalizmu, ksenofobii i homofobii”, ruszą trasą wiodącą m.in. obok miejsc, w których dochodziło do „aktów przemocy na tle rasistowskim czy antysemickim”. Miejsca uświęcone krwią Polaków, którzy zginęli za Wolność Ojczyzny, nie budzą ich zainteresowania.

Zamiast barw narodowych preferowane są flagi: tęczowa, sraczkowata, unijna, czarna.

Uliczny lewicowy teatr absurdu doczekał się wirtualnej riposty. Demonstrację „antyfaszystowską” mają zamiar zablokować antypedofile z hasłem „pedofilia nie przejdzie”.

Antypedofil, z którym rozmawiałem, powiedział, że z uwagi na szerzącą się tolerancję i relatywizm zawartość pedofili w demonstracji antyfaszystowskiej na pewno będzie większa niż zawartość faszystów wśród innych zgromadzeń, a dodatkowo patron medialny „Gazeta Wyborcza” zamieściła w swoim czasie w Dużym Formacie słynny artykuł „Czy jestem pedofilem?”, w którym można odnaleźć sformułowania, że pedofila jest orientacją seksualną oraz że odczuwane reakcje seksualne w kontakcie z 3-letnią córeczką podczas kąpieli są normalne /Żródła :1, 2, 3/

„Razem dla (Nie)podległej”

Z uwagi na to, iż nie wszystkich użytecznych idiotów dało się przerobić na „antyfaszystów” na front walki z polskim nacjonalizmem został rzucony idący od dłuższego czasu w kierunku przeciwnym do Marszu Niepodległości Bronisław Komorowski. Marsz „Razem dla (Nie)podległej” kojarzony z komunistycznymi pochodami 1 majowymi będzie współczesną i miłą celebrą matriksu.

Przechadzka flejów.

Niezarejestrowane jeszcze spontaniczne Stowarzyszenie przeciw Flejofobii ma zamiar 11 listopada wystąpić ponownie z postulatem zniesienia przemocy estetycznej w sferze publicznej. Fleje mają zamiar udać się szlakiem martyrologii innych flejów, mijając miejsca, w których są narażeni na szykany ze strony służb porządkowych. Z uwagi na to, że fleje to abnegaci niemający estetycznej orientacji i silnej woli, nie wiadomo czy marsz w ogóle się odbędzie.

Marsz antysemitów zwany marszem przeciw dyskryminacji

Antysemici, jako inna orientacja światopoglądowa czują się dyskryminowani i wyłączeni ze sfery publicznej. Zainspirowani teatrem ulicznym organizowanym przez lewicę zaprotestują przeciw brakowi parytetu w mediach, który umożliwiałby im aktywny udział w dyskusji o… antysemityzmie. Ponadto zgłoszą postulat prawa do adopcji jednego Żyda rocznie. Marsz z uwagi na liczne kontrowersje  nie został zarejestrowany przez warszawski Ratusz. Niewykluczone, że antysemici przegrali w przetargu z antifą i nie dostali ochrony policyjnej vide „kolorowa niepodległa” 2011.

Oprócz marszów w stolicy ma się odbyć tego dnia kilka innych zgromadzeń. Uczestnicy „Krucjaty różańcowej za ojczyznę" gromadzą się o 11.00 przed Sejmem. Również o tej godzinie na pl. Grzybowskim zbierze się niepodległościowa lewica - /link -warto przeczytać - nie każda lewica jest programowo antypolska.../

Który marsz wybierasz?

_____________________________________________________________

przy okazji zapraszam do przeczytania moich następnych planowanych wpisów:

1. Pisofobia - infekcja memowa czy psychoza indukowana   /diagnoza, profilaktyka, lecznie/

2.  Sprawa Michała Tyrpy

KOMENTARZE

 • @czarnalimuzyna
  rozwaliłeś mnie ; ). dobre.
  Pozdrawiam.
 • Czyli...
  ...Tańczymy jak Nam Grają!

  Pozdrawiam
 • @Avern 21:50:22
  odpowiem dość ostrą parafrazą z Konfederatów:
  "nigdy z ku..i nie będziem w aliansach" ;-)
  Pozdrawiam
 • @mnich zarazy 21:54:45
  nie wszyscy ;-)
  Pozdrawiam
 • Moc !!!!
  BUHAHAHAHAHAHAHAHAH
 • @CzarnaLimuzyna 22:13:56
  coż kurfuf ci u nas w kraju dostatek... szczególnie na fysokich stolcach.
  trzymaj się.
 • @
  "Antysemici, jako inna orientacja światopoglądowa czują się dyskryminowani i wyłączeni ze sfery publicznej. Zainspirowani teatrem ulicznym organizowanym przez lewicę zaprotestują przeciw brakowi parytetu w mediach, który umożliwiałby im aktywny udział w dyskusji o… antysemityzmie."

  pod hasłem "nic o nas, bez nas" !!
 • @
  "Z uwagi na to, że fleje to abnegaci niemający estetycznej orientacji i silnej woli, nie wiadomo czy marsz w ogóle się odbędzie."

  hahhhahahahhha świetne.

  trzeba powołać stowarzyszenie na rzecz obrony praw flejów ( i leź bijek)
 • @prawi co wiec 22:42:41
  już przecież istnieje - Stowarzyszenie przeciw flejofobii tylko,ze flejom nie chce się go zarejestrować ;-)
 • @CzarnaLimuzyna 22:45:57
  raz się śmiejemy....raz wpadamy w zadumę (notka wyżej) ...samo życie.eh.
 • UWAGA kolejne SKANDALE
  Państwo PO osiągnęło swój szczyt:

  "UWAGA!
  Mamy informacje, że polskie służby zatrzymały pasażerów samolotu relacji Budapeszt-Warszawa, na warszawskim lotnisku Modlin. Powodem zatrzymania jest podejrzenie, że...pasażerowie WEZMĄ UDZIAŁ W MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI. "

  "Kolejny skandal!

  Kibice z Białegostoku dostali wezwania na komisariat.
  Termin wezwania: 11.11.2012 !!!
  Dodam, że wezwania otrzymali kibice z Fan Clubu Jagiellonii z Hajnówki. Głównie na godz. 8:00-10:00, a aby dojechać do Białegostoku na pociąg potrzebujemy ok 2 godzin. Wezwania nie przyszły listownie, tylko rozwoziły je tajniaki. My i tak się nie poddamy i widzimy się wszyscy w Warszawie! ACAB!"
 • @frasobliwy 23:18:23
  "Wśród zatrzymanych na modlińskim lotnisku znajduje się dwóch posłów do węgierskiego parlamentu i kilku radnych samorządowych. "
 • Świetne, a jakie kolorowe te marsze.
  Ja wybieram ten zwyczajny biało-czerwony.Faszysta wszak jestem.

  5* zostawiam.
 • @frasobliwy 23:37:58
  http://youtu.be/iysQLQ-4DUs
 • @Mietek Wasiak 00:19:42
  ja też ;-)
 • @Łażący Łazarz 02:17:37
  w chwili powstawania notki - w metrze ;-)
  nie pamiętałem; najprawdopodobniej się zasugerowałem
  ale fleje i antysemici są "moi" ;-)
 • wychodzi na to, że...
  Gazetę Wrzodową kupują tylko i wyłącznie juz pedofile
 • Owacja na stojąco
  !!! :-)
 • Bardzo dobry pomysł...
  nazywac tych lewaków... PEDOFILAMI. Bo w gruncie rzeczy praktycznie oni już tolerują takie Przypadki!
  GRATULUĘ! DOBRY POMYSŁ!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930