Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 1493 komentarze

Nie obalajmy Tuska! Apel do prawicowych lemingów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy to będzie premier ze środka? Spytała dziś pewna idiotka…

Donald Tusk jest tylko awatarem, którego emanacja jest permanentnie  wzmacniana  za pomocą różnych  efektów specjalnych. Jednym z nich jest zjawisko „medialnej wydmuszki”. Ten nieskomplikowany, doskonale znany i prosty mechanizm umożliwia medialne wykreowanie w bardzo krótkim okresie czasu jednego z wielu aktorów i obsadzenia go w głównej roli w pop-politycznym serialu.

Kto rządzi w Polsce?

Zadajmy sobie proste pytanie, kto rządzi w Polsce. Bynajmniej nie chodzi tu o polityczny szyld, bo to przecież nie ma najmniejszego znaczenia. Formacją „ETYCZNĄ”, która rządzi w Polsce od 1989 roku jest formacja fałszystów tworząca dość labilny wewnętrznie układ, lecz zewnętrznie uformowana w bardzo trwały sojusz. Tzw. walka o władzę odbywa się zawsze wewnątrz tego układu. Na zewnątrz pozostaje społeczeństwo i jego najbardziej wartościowa część-Polacy tworzący Naród.  Na zewnątrz są także zleceniodawcy i sponsorzy- krajowi i zagraniczni. Jak całkiem słusznie zauważył Rafał Ziemkiewicz PO jest przede wszystkim spółdzielnią usługową w ramach feudalnego sytemu.

Tusk i neokomunistyczna PO jest jednym z wielu wytworów fałszyzmu. Władza Fałszystów w Polsce jest prawie absolutna. Całkiem niedawno za próbę werbalnego obalenia fałszystowskich mitów zostali skazani przez sądy twórca NZW Krzysztof Wyszkowski i poeta J.M.Rymkiewicz. Czym różni się to skazanie pod względem mechanizmu od wyroków wydawanych na Polaków za próbę obalenia ustroju w czasach komunizmu?

Obalmy system poprzez zmianę paradygmatu. Nie ulegajmy złudzeniom, że zmiana awatara lub szyldu coś zmieni.

Cała polityczna historia  tzw. III RP obfituje w personalne i "partyjne" przepychanki, których podstawowym a czasem jedynym celem jest lepsze miejsce przy korycie oraz obsadzenie kluczowych stanowisk zarówno przez klasyczną agenturę jak i przez sponsorowanych „rezydentów”.

W dobie "postępu i rozwoju" ilość agentów nie musi być wcale duża, bowiem jak uczy historia ostatnich 23 lat przysłowiowi użyteczni idioci mają bardzo liczną reprezentację wśród „polskich polityków”

Powstanie Warszawskie wybuchło w 1988 roku; Komunizm obalił Lech Wałęsa.

Fałszyzm pożera wszystkich. Całkiem niedawno jeden z lewicowych pop polityków z SLD zapytany w quizie dziennikarskim odpowiedział publicznie, że Powstanie Warszawskie wybuchło w 1988 roku. Zarówno Ignorancja jak i nikczemność lewicowych formacji nie są niczym nowym i nie powinny nas zaskakiwać, lecz wiara w fałszystowskie mity po stronie tzw. prawicy jest czymś zaskakującym i przykrym, bo stanowi realne spoiwo fundamentu obecnego matriksu.

Etapy demokracji w Polsce.

Wiara polskiej prawicy w kluczową, decydującą rolę demokracji i polityki jest efektem zainfekowania lewicowymi memami. W praktyce od wielu lat dominuje leninowskie „kto kogo?

Poniżej etapy demokracji w Polsce 1989 – 2012.

1. Etap demokracji pod szyldem pluralizmu dawał wzmocnione dodatkowo "tolerancją" prawo do prezentacji poglądów tzw. "lewackich" w praktyce antypolskich i antychrześcijańskich. Jest to typ "demokracji bez wartości" (Jan Paweł II).

2. Etap polegał na uzyskaniu przewagi, dominacji tychże np. w mediach i wykreowaniu alternatywy do tradycyjnej wizji „polskości” i Polski (zagrożenie trzema fundamentalizmami /A.Michnik/)

3. Etap polega na wprowadzeniu monopolu w.w. i utworzeniu wykluczenia napiętnowanych stygmatem katolika- mohera - patrioty - nacjonalisty -oszołoma -faszysty - kibola - kaczysty itp. Na poszczuciu swołoczy przeciw Polakom. Poczatek demokracji fasadowej.

4. Etap to penalizacja zachowań normalnych i patriotycznych demaskujących patologię i obalających fałsz_ystowskie mity - początek systemu totalitarnego - inwigilacja, cenzura w mainstreamowych mediach , jawna rezydentura na stanowiskach publicznych- państwowych.

5.Etap to wzmocnienie systemu totalitarnego i degradacja Polski do roli kolonii a Polaków do roli niewolników. Całkowita i jawna recydywa targowicy.

A teraz odpowiedzcie sobie na pytanie, co da nam obalenie Tuska.

Istotna zmiana powinna polegać nie na cofnięciu z aktualnego początkowego 5 etapu i fiksacji ciut powyżej, lecz na likwidacji systemu i restytucji państwa polskiego.

Nie obalajmy Tuska. Zmieńmy paradygmat.

 

KOMENTARZE

 • @CzarnaLimuzyna
  Znakomite to wyróżnienie etapów "demokracji" - jestem pod wrażeniem.

  No i zgadzam się z konkluzją końcową. W 100% się zgadzam, a nawet 200.

  pozdrawiam
 • PARADYGMAT ...
  "zmieńmy paradygmat" - łatwo powiedzieć - ale JAK TO ZROBIĆ ?

  I co to jest ten "paradygmat" ?
 • @Rebeliantka 22:23:02
  Najpierw pomimo ostrzeżeń Jana Pawła II daliśmy sobie wprowadzić "demokrację bez wartości" a teraz pozostała jedynie fasada dla głupców.
  Pozdrawiam
 • @Ultima Thule 22:29:00
  Paradygmat w Europie został zmieniony przez lewicę. Początkowo przez nazizm i komunizm; teraz proces utrwalania tej zmiany nazywany:
  postępem, rozwojem, modernizacją, nowym porządkiem jest kontynuowany za pomocą różnych instytucji -ekspozytur-jedną z największych jest UE; Światowa mafia finansowa i sekty mają b. wydolne think tanki i opanowały m.in. edukację i kulturę...
  a co to jest?
  a jak sądzisz co nim jest w cywilizacji łacińskiej- tej ,która stworzyła Europę?
 • Autor
  Cały czas to powtarzam, potwora nie da się kosmetycznie przerobić na człowieka POTWORA TRZEBA UNICESTWIC!!!! 5+ Pzdr
 • @CzarnaLimuzyna 22:31:22: To nie kwestia zapisów lecz własności
  Kościół pobłogosławił za zwrot swoich majątków, religię w szkołach i zakaz aborcji Brutusom - reszta to już tylko konsekwencja.

  Decydujące jest, jak się okazało w perspektywie długoterminowej, kto jest właścicielem, a nie co i gdzie nie wiem jak szlachetnie jest zapisane i nijak tego idzie wyegzekwować.
 • @lancelot 07:47:28
  http://bombardier.nowyekran.pl/post/58009,dluga-rozprawa-miedzy-panem-profesorem-consortes-a-lancelotem

  http://bombardier.nowyekran.pl/post/58307,zakladamy-nowa-partie-frakcje-czy-obojetnie-jak-to-nazwiemy-radykalnych-reformatorow
 • Jedynymi Polakami mówiącymi o tym od 89 roku i negującymi ten porządek rzeczy
  BYLI I SĄ CZŁONKOWIE UPR, A TERAZ KONGRESU NOWEJ PRAWICY.
  PYTAM DLACZEGO W RAMACH TEJ PARTII NIE ZJEDNOCZYMY SIĘ i OBALIMY TĄ BANDĘ CZWORGA.

  DLACZEGO, DLACZEGO TA POLSKA, ZAWIŚĆ I GŁUPOTA MA ZAWSZE WYGRYWAĆ.

  Pozdrawiam świątecznie
 • @CzarnaLimuzyna 22:45:32
  Cóż.Dobry opis stanu - tyle, ze brak wskazania drogi wyjścia.

  Dobrze, że świadomość koniecznych przemian powoli dociera do coraz większej rzeszy.

  Liberalkonserwatywny - proponuje UPR (Kongres Nowej Prawicy). problem, że ta opcja nie daje wszechstronnego odejścia od obowiązujących zasad. Liberalizm - w żadnej formie - nie tworzy odrębności cywilizacyjnej. Jest "funkcjonalnie niepełny".

  Konieczna jest zmiana paradygmatu cywilizacyjnego - to proponuję w CP. I konieczne jest takie samo odniesienie do KRK - z Katolicką Ideą Cywilizacyjną, jak i innych cywilizacji - w tym Cywilizacji Żydowskiej.

  Musimy porozmawiać o kwestiach organizacyjnych - jeśli uzgodnimy stanowiska ideowe;-)))
 • @BGnatowski 23:03:18 @ moher
  "Przez modlitwe. Tylko w ten sposob. Inaczej ludzi,idacych na zatracenie nie zawrocisz ze zlej drogi "

  Przykład Węgier to potwierdza, lecz... różni ludzie są na różnym etapie rozumienia oraz posiadanej wiedzy. Ważnym jest nazywanie rzeczy po imieniu. Pozdrawiam.
 • @lancelot 07:47:28
  Zgoda, lecz niektórzy ludzie nie wierzą w jego istnienie
  a przecież dowodem na jego istnienie są jego ofiary nie wspominając już o tym co jest napisane w mądrych księgach. Pzdr.
 • @liberalkonserwatywny 08:08:08
  Nie jedynymi. Pomimo wielu trafnych diagnoz w obszarze ekonomiczno - gospodarczym konserwatywni liberałowie są na mój gust za mało prawicowi w aspekcie nie gospodarczym ;-)
  Pozdrawiam.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:33:44
  "jeśli uzgodnimy stanowiska ideowe;-)))"
  to wymaga o wiele głębszego podejścia niż typowy i zwyczajowy "dyskurs Polaków". Pozdrawiam.
 • @CzarnaLimuzyna 10:12:05
  Trudno mi polemizować z takim zarzutem,na Marszu niepodległości byliśmy grupą zorganizowaną ,ale nie chodzi o to DLACZEGO NIE SIĄDZIEMY PRZY JEDNYM STOLE I POSZUKAMY TEGO CO NAS ŁĄCZY ,STRUKTURY SĄ TYLKO JE WSPÓLNIE POWIĘKSZYĆ I ODBIĆ POLSKĘ Z RĄK LEWACTWA.

  Pozdrawiam
 • @moher 03:26:16
  Tak przez modlitwę - to jest najlepszy dowódna skuteczność indoktrynacji religii władzy.
  Religia i władza od wieków ze sobą współdziałały. Ludzie mają być posłuszni władzy, a jak władza jest zła to mają się modlić.
 • 5/5
  5/5, szczególnie trafne są te etapy dupokracji.
  Niestety, żeby zmienić system, trzeba obalić aktualny rząd, aktualnie Tusk.
  Po zorganizowanym obaleniu tuskozorda można na spokojnie zasiąść przy okrągłym (tym razem POLSKIM) stole i znaleźć wspólne rozwiązanie.
  Żeby takim rządom zapobiec dobrze by było porzucić państwo socjalistyczne, bo wtedy byłyby mniejsze przychody z podatków (np. wprowadzić dziesięcinę, przeprowadzić prywatyzację, wojsko, policję, drogi i najważniejsze rzeczy utrzymać państwowe i 10% wystarczy).
  Zacytuję mądre słowa:
  "Nie chodzi o to, żeby zmieniać świnie przy korycie.
  Chodzi o to, żeby zabrać koryto".
  Pozdrawiam autora i komentatorów :)
 • @carcajou 07:52:51
  Własnośc rzeczywiście stanowi ogromny potencjał wzmacniający.
  tuż przed i po 1989 roku dokonano powtórnej kradzieży - ukradziono ukradzione. Warto o tym pamiętac.
 • @NUS 11:24:01
  Moją ulubioną formacją jest husaria. Modlili się owszem ,ale łby również ścinali ;-)
 • @Fazek 11:46:47
  Poglądy i postulaty konserwatywnych liberałów są słuszne na poziomie ogólnym, lecz nie można traktowac ich dogmatycznie oraz jako panaceum.
  Potrzebna jest zmiana systemu, ale zacznijmy od wartości od etyki mającej prymat nad prawem, które z kolei ma byc czymś nadrzędnym nad polityką
  aktualnie ideologia (neokomuna) rządzi polityką a ta stanowi prawo.
  nie można również prywatyzowac wszystkiego oraz pewne rzeczy należy przeprowadzi ewolucyjnie.
  Domyślam się, że zgadzamy się co do jednego- wykarczowac lewactwo ze sfery publicznej.Pozdrawiam
 • @moher 16:14:44
  Mogę tylko się podpisać
  Wiara i modlitwa czyniły i nadal czynią cuda
  Brakuje nam wiary.
  Prymas tysiąclecia Kardynał Stefan Wyszyński powiedział:
  Kościół może poświecić Wolność dla Wiary ,lecz nigdy nie poświęci Wiary dla Wolności...

  Zdrowych i Radosnych SWIĄT WIELKIEJ NOCY !
 • @CzarnaLimuzyna 17:08:39
  Modlitwa o pomoc i siłę - to rozumię i to stosowali huzarzy.
  Ale nie modlitwa o to że ktoś załatwi za mnie sprawy.
  Religla którą macie wpojoną uczy Was bierności, poddaństwa i w tym jest problem.
  Polacy jak barany są dymani przez tuskistów i innych pismanów. Tusk z pewnością był zdziwiony tym, że tak łatwo mu idzie.
 • @NUS 22:19:53
  "uczy Was bierności, poddaństwa i w tym jest problem."
  "Was" ? nie za bardzo się rozpędzasz z uogólnieniem?
  "Polacy jak barany" to też jest dyskusyjne. Osobiście rozróżniam społeczeństwo ogółem i świadomą,dumną, wolną - mniejszą jego cześć - Naród. Żaden normalny, świadomy Polak nie zaakceptował okrągłego stołu i tych haniebnych 23 lat.
 • @CzarnaLimuzyna 22:38:37
  Czesi są dobrym przykłądem tego, że naród krtóry otrząśnie się z mitów i władzy religii potrafi codziennym działaniem rozwiązywać swoje problemy zamiast czekać na zbawienie.
 • Nie mogę za bardzo chwalić,
  bo sam chciałem coś podobnego napisać, więc to tak jakbym chwalił siebie :-)

  Miała być ilustracja - Tusk na sznureczkach, ręka trzymająca krzyżak do sterowania ... reszta ginąca w mroku.

  Młodzi. Młodzi tego nie widzą.
  Modlitwa - tak.
  Ścinanie łbów - jak najbardziej.
  Ale co zrobić, żeby rozbić tę aparaturę do hipnotyzowania młodych mózgów, do wysysania dusz?
  Widać po determinacji w sprawie TV Trwam jak zależy im na utrzymaniu monopolu. Bo tylko w ten sposób mogą realizować swój plan.
  Jak temu przeszkodzić?
 • @Asadow 22:59:55
  A pamiętasz jedno "zaklęcie", które zaczęło odmieniać tę naszą ziemię w 1979 roku?
  Jest tysiąc sposobów lepszych i gorszych ...;-)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930