Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 1493 komentarze

Żydzi rezygnują z blokady Marszu Niepodległości

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Nigdy więcej "– zawsze tak samo.

 

Żydowska Ogólnopolska Organizacja Młodzieżowa, postanowiła w tym roku zawiesić swoje uczestnictwo w blokadzie Marszu Niepodległości.

Jak wynika z oficjalnego komunikatu zamieszczonego na portalu //www.jewish.org.pl decyzja o zawieszeniu blokady została podjęta „ … głównie w powodu radykalnych propalestyńskich i antyizraelskich organizacji biorących udział w proteście oraz brakiem reakcji organizatorów ubiegłorocznej blokady na jawnie ksenofobiczne transparenty i hasła wznoszone przez organizacje zrzeszone w Porozumieniu..”

W dyskusji w warszawskim Centrum Fundacji Schorra brali udział przedstawiciele warszawskiej Gminy Żydowskiej (Piotr Kadlcik, Krzysztof Izdebski), Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego (Monika Krawczyk), Stowarzyszenia "Otwarta Rzeczpospolita" (Paula Sawicka, Stefan Cieśla), oraz paneliści: Kazimiera Szczuka, Dawid Wildstein oraz Piotr Paziński.

Fakt aktywnego udziału mniejszości żydowskiej w życiu politycznym Polski jest tajemnicą Poliszynela i stanowi wymowne zaprzeczenie mitu o nieobecności Żydów w obszarze mediów, kultury i polityki, mitu pielęgnowanego przez wiele lat przez środowisko skupione wokół Gazety Wyborczej.

Na pewno cieszy fakt zgodności większości dyskutantów w kwestii uczestnictwa w obchodach 11 listopada „… Żydzi powinni czynnie brać udział w świętowaniu Święta Niepodległości, jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej”

Odcięcie się części środowiska żydowskiego od antypolskich prowokacji skrajnej lewicy świadczy przede wszystkim o niezależności i odporności na indoktrynację.

Jakże żałośnie na tym tle wyglądają zamieszczone na portalu YouTube agitki sprowadzonych do roli „pożytecznych idiotów” polskich celebrytów. Najprawdopodobniej część uczestników tej  propagandowej akcji  nie zadała sobie trudu sprawdzenia, o co właściwie chodzi a chodzi o rozbicie polskiej świadomości narodowej na wiele niegroźnych i politycznie poprawnych wersji.

Uformowani w armatnie mięso.

W opisanej przeze mnie metodzie „na Hegla” inspiratorzy podobnych akcji mając w zamyśle osłabienie tradycji narodowego patriotyzmu, przeciwstawiają mu antytezy- konstrukty mające stać się wzorcem nowych „patriotycznych reakcji” będących w swojej istocie zaprzeczeniem dla  paradygmatów kultury łacińskiej. /Czym tak naprawdę w p r a k t y c e jest lansowana multikulturowość jak nie zlepkiem prymitywnych subkultur, czym jest tzw. „patriotyzm nienarodowy” jak nie aktualną odmianą komunistycznego internacjonalizmu nazywanego dla zmylenia przeciwnika „świadomością europejską”

Patriotyzm jest jak rasizm.

Fałsz_ystowski przekaz skierowany do wielu grup docelowych nie jest jednorodny. Inaczej brzmi dla uformowanego już armatniego mięsa:

Najbardziej mi żal różnych grup kibolskich, które wybierają się do Warszawy. Nie są oswojeni z przemocą, więc kiedy ich lewacy pobiją, mogą się zradykalizować albo gorzej - osłabnie ich patriotyczne zaangażowanie.”Prowokuje cynicznie Seweryn Blumsztajn w Gazecie Wyborczej.

a czym innym jest- jawi się na poziomie tzw. publicystyki. „Patriotyzm jest jak rasizm.” / Tomasz Żuradzki Gazeta Wyborcza 2007-08-17/

Astronomowie z Czerskiej najprawdopodobniej liczą na przeorbitowanie świadomości Polaków, na publiczny dyskurs redefiniujący znaczenie i istotę patriotyzmu.

Nigdy więcej – zawsze tak samo.

Najpierw ich podziel a później rządź. Wszystko jednak wskazuje, że tym razem nie uda się doprowadzić do starć pomiędzy polską a żydowską młodzieżą.

Pomimo tego, fałszyści liczą nadal na lewackich bojówkarzy, których od wielu lat częstują starym i wciąż skutecznym dopalaczem:, „Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej”. Józef Stalin.

Przekaz ten po raz kolejny rezonuje echem na różnych poziomach od rewolucyjnych mas do organizacji związkowych: Związek /OPZZ/ zaprosił na 11 listopada do Polski przedstawicieli Norweskiej Konfederacji Związków Zawodowych (LO) - największej federacji związkowej w tym kraju. Radzikowski wyjaśniał, że tegoroczne wydarzenia w Oslo na wyspie Utoya uświadomiły zagrożenie faszyzmem. "Są ludzie i siły, które próbują odrodzić tę ideologię i ten sposób działania" - dodał.”

Dlatego uważam, że należy zauważyć i uszanować niezależność części żydowskiej młodzieży, która w odróżnieniu od polskojęzycznych rówieśników nie dała się wciągnąć w antypolską hucpę.

Cytat z żydowskiego forum:

Witam. Jak można na takim portalu zadawać takie pytanie??? Czy naprawdę ludzie o korzeniach żydowskich upadli już tak nisko i tak bardzo oddalili się od Boga? Jak można brać udział w ramię w ramię w demonstracji z gejami, transwestytami, ateistami z gazety wyborczej, organizacjami wspierającymi Palestynę oraz innymi tego podobnymi osobnikami. I do tego wszystkiego protestować z tymi ciekawymi przypadkami przeciwko upamiętnieniu święta narodowego Kraju, w którym się żyje. A może cała ta ekipa udałaby się do USA i tam stawiała barykady w czasie obchodów święta niepodległości Stanów Zjednoczonych? Jak możecie angażować się w taką grę propagandową i wystawiać takie świadectwo uczciwym Żydom Polakom. Nie zgadzamy się na to, aby jakiś człowiek z G.W który jak sam mówi ma korzenie NAS reprezentował. Proszę o uszanowanie Święta Narodowego Polski i nie branie udziału w takiej manipulacji. Pozdrawiam.” miriamm68

________________________

Zdjęcie: motyw z okładki książki "Żydzi czy Polacy" źródło

KOMENTARZE

 • Wreszcie poszli po rozum do głowy!
  Niech nie tylko nad tym się zastanowią1 Również nad fałszywą solidarnością z wieloma spośród nich!
 • @mnich zarazy
  Osobiście nie mam nic przeciwko gdyby młodzież żydowska jako lojalni obywateli Rzeczpospolitej manifestowała razem z nami :-)
 • @Autor
  Polaków żydowskiego pochodzenia całkowicie akceptuję ale jak mi się Żydzi wpierniczają do państwa to mnie to wkurza, jeszcze trochę a Niemcy i Rosjanie w Polsce dołączą się do blokady tego marszu.
  Czy my im w Izraelu coś blokujemy?

  http://vrota.pl/
 • CzarnaLimuzyna
  To wręcz ich OBOWIĄZEK!
 • @vrota.pl
  na tego typu "blokady" i agitki powinna już dawno zareagować "polska prokuratura" nacjonalizmy" żydowski, niemiecki i rosyjski są o wiele bardziej agresywne od polskiego a mimo to polska agentura nie organizuje blokad na terenie tych krajów.
 • @CzarnaLimuzyna i Vrota
  Bingo.
 • Witam wszystkich zarejestrowałem się na Nowym Ekranie
  To mój pierwszy post.
  Tak jak jeden z przedmówców popieram ewentualny marsz młodzieży Żydowskiej jako lojalnych obywateli i patriotów w Marszu Niepodległości. Zwracam uwagę, że podsycenie waśni pomiędzy narodami Polskim i Żydowskim było celowym działaniem NKWD na osobisty rozkaz Stalina. Po zajęciu Polski przed Armię Czerwoną w 1945 roku NKWD celowo rekrutowało Żydów do służby bezpieczeństwa. Takie działanie miało kilka pożądanych przez okupanta skutków, brak asymilacji dowództwa UB z narodem Polskim, zwiększał kontrolę ZSRR nad Polską. Pogłębienie waśni narodowych pomiędzy Polakami a Żydami zmniejszało możliwości działania patriotów polskich na emigracji w szczególności w USA na rzecz odzyskania niepodległości przez Polskę.

  Dlatego i my Polacy i młodzi Żydzi, którzy pozostali w Polsce, mimo, że w Izraelu czekał by ich większy dobrobyt myślimy chyba podobnie. Polska jest naszą Ojczyzną także waszą. Przyjdźcie i demonstrujcie razem z nami.
 • @maxymili
  Popieram
  i zachęcam do założenia bloga :-)
 • @maxymili
  Dlatego i my Polacy i młodzi Żydzi, którzy pozostali w Polsce, mimo, że w Izraelu czekałby ich większy dobrobyt myślimy chyba podobnie.

  Zgadzam się z tym co piszesz,ale o dobrobycie w Polsce lub w Izraelu polemizowałbym.
 • ale się porobiło!
  myślałem, że przekombinują i solidarność plemienna zwycięży... a tu nagle wspaniałomyślnie rezygnują... dzięki! och dzięki! - szkoda że w ww. oświadczeniu nie ma ani słowa o LOJALNOŚCI :(((

  ps.
  trzeba przyznać, że Kozacy mają jednak znacznie więcej honoru i przyzwoitości, choć wycinaliśmy się nawzajem dość często:
  http://kazaczestwo.npx.pl/viewpage.php?page_id=19
 • @mnich zarazy
  ///Wreszcie poszli po rozum do głowy!///

  Wątpię. Raczej zimna kalkulacja. Ci ktorzy mają rozum to go używają. Mniej więcej jak nasza miriamm68.

  Tylko wcześniej jakoś nie bardzo kto reagował a teraz zaczęli reagować i tutaj można dopatrywać się pewnego rozsądku z ich strony.

  Jednak swojej szansy do bycia cicho nie wykorzystują. Wręcz przeciwnie są coraz bardziej nachalni bo widzą słabość Polski i biedę Polaków.

  A o czym to świadczy, o rozumie? Przepraszam ale to może świadczyć tylko o zlewaczałym rozumku. U Boga nie ma miejsca na takie bezeceństwa, szemrania, prowokacje i wykrzywianie ścieżek bożych bliźniemu. Czy ktoś śmie zaprzeczyć? Niech spróbuje to sam zobaczy jak Bóg przyjdzie po swoje... on nie wybacza do kilku pokoleń.
 • nakon
  Prawdopodobnie tak:(

  Pozdrawiam
 • --jednak doceniłabym -miriam
  --nie chcę doszukiwać się 10 dna !! na tym etapie -wydaje się być szczere
 • @CzarnaLimuzyna
  *****
  o co chodzi?
  Pozdrawiam
 • @sosenkowski
  Dobrze. Widać kto jest kim.
 • @Autor oraz do reszty ...
  Czarna_Limuzyno wiem, na jakim forum byłeś :-) na fzp ...

  Swojego czasu tam zaglądałem, bym mógł zrozumieć czemu aż tak nas tam nie lubią :-) ...

  Okazało się, że nie wszyscy Żydzi są tacy, każdy ma swoje inne zdanie...

  Pamiętajcie, że Oni czują się też Polakami, nie każdy jest Żydem, nie każdy czuje się Żydem... To jest bardzo skomplikowana sprawa. Kiedyś brałem udział w takiej dyskusji na forum ( temat rzeka)

  Mam nadzieje, że na Nowym Ekranie pojawią się polscy żydzi, którzy chcą wspólnie odbudowywać nasze relacje ku lepszej przyszłości między Polakami a Żydami.

  Nie zapominajcie ilu Polska miała wybitnych Polaków o korzeniach żydowskich ... np. Władysław Szpilman ...
  Jakby ktoś chciał wyliczać po kolei ilu było wybitnych ludzi, patriotów o korzeniach Żydowskich, toby okazało się że było ich bardzo wielu.

  Wszystko zależy jak nowe pokolenia obydwóch narodów będą kształtować relacje między sobą.

  Są wydarzenia z przeszłości, które rzucają cieniem na nasze relacje.
  Owszem należy rozmawiać i wyjaśniać aby dążyć do porozumienia, lecz też trzeba skupić się na przyszłości.

  My mamy ''sumieniu'' szmalcowników, konfidentów oraz prześladowania,
  mordy Żydów mieszkających w Polsce. I za to, Polska już się rozliczyła ...

  Zaś Żydzi, przyczynili się do wykonywania wyroków śmierci, wskazywania polskich patriotów na śmierć. Brali czynny udział w budowaniu aparatu bezpieki w PRL.
  Mam taką nadzieję, że w przyszłości znajdzie się odważny Żyd, czy jakaś organizacja Żydowska, weźmie odpowiedzialność za czyny swoich rodaków. Czy kiedyś się rozliczą?

  My Polacy umieliśmy posypać ''głowę popiołem'' to dlaczego Żydzi tego nie umieją zrobić? ...

  My Polacy z podniesionym czołem możemy każdemu spojrzeć głęboko w oczy, tak u nas w Polsce ratowano Żydów w czasie 2 Wojny Światowej, mimo że za taką pomoc groziła śmierć. I wielu niestety Polaków przez to straciło życie.

  Mnie osobiście nie interesuje narodowość, kolor skóry , wyznanie ...
  Ja jestem gospodarzem tej Ziemi, mieszkam tutaj, mam swoje tradycje, kulturę, historię ...
  Owszem, możesz tutaj ''gościu'' zamieszkać. Pamiętaj jednak, że jesteś zobowiązany do przystosowania się do tej kultury. Do szanowania innych ludzi, o innym wyznaniu, obyczajów, kulturze ...

  Na pewno, trzeba zmieniać na lepsze nasze relacje, aby przełamywać te stare powielane stereotypy.

  Wolę mieć za sąsiada Żyda, niż Polaka który co tydzień lata na mszę do Kościoła, udaje wspaniałego człowieka przed Światem, a w rzeczywistości jest tylko '' łgarzem'' ...

  Myślę, że od młodych pokoleń zależy jak ta przyszłość będzie wyglądała.
  A tak zwana ''starszyzna'' powinna pomagać, by błędów nie powtarzać z przeszłości ...
 • @Aleksander
  Już tu są, bo kochają Polskę...

  Bardzo się cieszę, że tak wyszło, jednak tłumaczenia , że ktoś chce ich wmanewrować w rozgrywkę, zostały zrozumiane. Szczególnie jak mieli by protestować ramię w ramię z niemiecką Antifą mającą metody które doprowadziły do kryształowej nocy.

  Marzy mi się, marsz na 11 listopada kiedy Polscy Żydzi będą maszerować z Polskimi obywatelami różnego pochodzenia, narodowości i wyznania, by wspólnie zamanifestować radość z istnienia naszego Państwa.

  Na razie trzeba to Państwo zbudować od nowa. I to jest to co tak naprawdę nas czeka...
 • @CzarnaLimuzyna
  Jak widać są Żydzi i żydzi.

  Wśród Żydów w historii Polski było wielu prawdziwych polskich patriotów.

  Pozdrawiam.
 • Święto Niepodległości 11 listopada jest dla Polaków-patriotów!
  Ci którzy tak nienawidzą polskiej tradycji,patriotyzmu,wiary tylko kochają
  kase niech ustalą swoje święto ;święto pieniądza i do niego niech się "modlą".Polska ma wspaniałą historie i wspaniałych bohaterów,
  którzy oddali życie za wolną Polske! Niestety nasi "przyjaciele"
  wyznaczyli im okrutny LOS a profity od dziesięcioleci spijają jacyś dziwni
  osobnicy z polskimi dowodami?
  "Nie masz ze złymi pokoju....." Zb.Herbert
 • ...
  Przecież ta rezygnacja to jest mydlenie oczu, to tak samo, jak było z V Kolumną działającą w Polsce w okresie międzywojennym, że oficjalnie Hitler i jego NSDAP jej nie wspierali, to tak samo jak z komunistami w Polsce w II RP i z tym, że ich nie wspierał Związek Sowiecki. A kto?

  To w takim razie, kto finansuje w Polsce polską Antifę, ci oberwańcy, anarchiści, przypala-cze marihuany? Czy państwo jesteście naprawdę aż tak naiwni?

  Ale widzę, że diaspora żydowska na Nowym Ekranie jest, jak zwykle na posterunku i w odpowiednich momentach szybko reaguje. :))

  Czy ktoś z państwa słyszał o tym aby jakiegoś znanego działacza polskiej Antify w ostatnim czasie skazały polskie sądy, za rozróby, za dewastacje polskich pomników, za niszczenie prywatnego mienia, za wybijanie szyb w oknach wystawowych w polskich sklepach, za malowanie swastyk na żydowskich pomnikach, za napady i pobicia ludzi związanych z ONR-em oraz MW, czy ktoś z Antify w Polsce poniósł za swoje bandyckie napady i terrorystyczne ataki jakąś karę?

  Natomiast polskich narodowców od lat bezkarnie się lży, skazywało się ich na wyroki i aresztowano, za jakieś nieuzasadnione podejrzenia o szerzenie nienawiści rasowej oraz propagowanie symboli nazistowskich.

  czy ktoś z Antify został skazany w Polsce przez polskie sądy za propagowanie komunistyczny symboli, na przykład sierpa i młota, czerwonej gwiazdy lub ideologi anarchizmu kolektywistycznego, stalinizmu, leninizmu, trockizmu albo za używanie wizerunku Lenina, Marksa, Engelsa, Lenina albo Che? Ludzi, którzy na swoim sumieniu mają miliony istnień ludzkich? A przecież Antifa robi to od lat, dlaczego nikt z państwa o tym nie wspomniał w swoich jakże słusznych planach i pochwałach dla polskich żydów, którzy nie chcą popierać anarchokomunistycznych organizacji w tej akurat manifestacji?

  p.s.

  To proszę w moim komentarzu potraktować jako ciekawostkę, którą żaden z dziennikarzy z wiodących mediów w Polsce nigdy się nie zajął. :)))

  Proszę w takim razie sprawdzić jaki symbol ma klub piłkarski z Izraela:

  Hapoel Tel Aviv F.C.

  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/robotnik_tel_awiw,_czyli_najbardziej_czerwony_klub_swiata_15784

  http://www.youtube.com/watch?v=Y5Gradg3te0&feature=related
 • @Paweł Tonderski
  Dziękuję bardzo, że Pan Paweł Tonderski już mnie rozszyfrował i zaliczył mnie... cytuje:
  '' Ale widzę, że diaspora żydowska na Nowym Ekranie jest, jak zwykle na posterunku i w odpowiednich momentach szybko reaguje. :))''

  Z takim podejściem do sprawy, to jeszcze następne 100lat będziemy się taplać w ''błotku'' jak widzę taka sytuacja, jest na rękę obydwóm stronom?
  To jak haust świeżego powietrza do płuc, aby móc dalej funkcjonować w przestrzeni publicznej ...

  A jeśli doszło do złamania prawa Panie Pawle, to należy walczyć ze starym betonem ''sądów polskich'' ... To nie takie proste jest ...
  Aby pozbyć się starego betonu... Były nieraz posty ukazujące ten problem na Nowym Ekranie.
  Przykład Rebeliantki, która z innymi blogerami walczyła z ''sądem'' o uwolnienie Pana Bogdana Goczyńskiego.
  Sprawa jest jasna, nie było lustracji w polskim sądownictwie, to teraz nie ma co się dziwić że takie wyroki zapadają...

  Współczesny Izrael, z Żydzi mieszkający w Polsce, czujący się jej obywatelami to w ogóle inne zagadnienia. Nie mające nic wspólnego ze sobą.

  Nikt nie pochwala Antify , jeśli zostało złamane prawo to te osoby powinny stanąć jak najszybciej przed Sądem Najwyższym.
  Tylko najpierw trzeba zgłosić do prokuratury, wniosek o popełnieniu przestępstwa.

  I apeluje do wszystkich, aby tak luźno, lekką ręką nie przyszywać ''łatek''
  po wypowiedzi z którą się nie zgadzamy... Bo przeważnie są do zarzuty bez żadnego pokrycia, pomówienia, kapturowe sądy ...

  Możemy mieć inne zdanie na różne tematy, lecz pamiętajmy, czy podoba nam się to, czy nie, Żydzi od XIV wieku zaczęli wspólnie z nami tworzyć to państwo, w którym obecnie mieszkamy.
  I tego wspólnego bytowania nie da się z pamięci wymazać.

  Dla mnie liczy się ''uczciwość'' nie żaden wydumany pod publiczkę patriotyzm do kamer, na poklask ...

  Liczy się ''zdrowy rozsądek'' , ''chłodne spojrzenie na sprawę'' ...

  Każdy z nas ma swój ''honor'' wie na ile komu można pozwolić aby zachować swoją godność.
  ................................................................................................

  Pisząc ten tekst, nie oznacza że ja z kwiatami będę czekał na wszystkich z Izraela, zacznę budować Synagogi w każdym miasteczku, oddam wszystkie kamienice itd :-) ...............

  To oznacza, że chce aby małymi krokami dążyć do normalności między Polakami a Polskimi Żydami. Nie możemy popadać w skrajności.
  Każda skrajność niesie za sobą dużo zła. Należy odnaleźć ''środek'' który będzie punktem odniesienia.

  Tak jak napisał Alef '' Marzy mi się, marsz na 11 listopada kiedy Polscy Żydzi będą maszerować z Polskimi obywatelami różnego pochodzenia, narodowości i wyznania, by wspólnie zamanifestować radość z istnienia naszego Państwa. ''

  Lecz to daleka droga......... Ba może ''utopia'' ...

  Z obu stron nie brakuje ''dobrych ludzi'' jak i tak zwanych ''sprzedawczyków, mend, kłamców, dwulicowców'' ...

  Jednak patrzę pozytywnie w przyszłość ...
 • @Aleksander
  Uderz w stół a nożyce same się odezwą. :))
 • @Paweł Tonderski
  Tak, zgadzam się Panie Pawle Tonderski...
 • @Paweł Tonderski
  to obecne napinanie się narodu, którego oficjalne struktury administracyjne zdobyły się w czasie wojny jedynie na KOLABORACJĘ np. w postaci Judenratów podległych hitlerowcom, to jest chyba czymś w rodzaju opętania... gdybym uważał psychologię za naukę godną zainteresowania, to może użyłbym określenia "zbiorowa paranoja", ale nie wiem, czy to dobre określenie, bo się nie znam ;)))

  najbardziej żałosne, że ćwiczą te swoje podrasowane wsparciem USA "muskuły" na Polakach, którzy nie wygenerowali ani jednej ochotniczej jednostki SS spośród licznych powstałych w podbitych przez Niemcy krajach. ci szowiniści nawet nie potrafili rzetelnie udowodnić absurdalnych oskarżeń o zbrodnię w Jedwabnem, gdzie wszak nie było żadnego polskiego ruchu oporu, ponieważ wszyscy potencjalni partyzanci zostali SSowietom zadenuncjowani w 1939r... przez sąsiadów żydowskich :(((

  ps.
  śmieszą mnie te anonimowe wtręty o życiu w zgodzie, gdy brak otwartego wyznania win i skruchy, gdy już nie ma czego wyprzedawać korporacjom ziomkowskim... poza oczywiście już "zważonymi i zapakowanymi" szpitalami wraz z trzódką przypisanych im tubylców ;)))
 • @Aleksander
  I Rzeczpospolita jako kraj Chrześcijański był mocarstwem przede wszystkim kultury i obyczajów oraz prawdziwej tolerancji dzięki którym wiele nacji chciało czuć się Polakami. Mówiło się np. Polak rodu ruskiego.
  Ale nie było takiego obowiązku.
  Aby odrodziła się Rzeczpospolita musi odrodzić się m.in. kultura (nie multikulti) a wówczas pojawi się prawdziwy szacunek.
 • @raven59
  Masz rację.Zawsze tak jest są Ludzie i ludzie...
  Pozdrawiam.
 • @sierpień
  Gdyby nie było marszu to owi "oburzeni" nie zorganizowaliby żadnych obchodów tego święta...
 • Mleko sie wylako
  Niestety poparcie srodowis zydowisk dla zniszczenia patriotycznej manifestacji. Juz zostalo zapamietane. Epitety faszystowskie w stosunku do narodu co stracil 6 milionow obywateli w czasie 2 Wojny Swiatowej zostaly zapamietane. Mimo ze w wiekszosci zydow jest zaangazowane w szkodzeniu wizerunku panstwa polskiego to jednak sa pojedynczy zydzi ktorych pozom edukacji i intelektu pozwala na bardziej rozumne stanowisko. Niestety w Polsce po pozogach niewielu wartosciowych Zydow pozostalo. . Szkoda ze Zydzi nie moga dostrzec i cenic goscinosci Polakow. Niszczac ich godnosc, honor i dume. Tym bardziej ze nadchodzi czas. W ktorym Zydom beda potrzebni zyczliwi. A naprawde czy ich maja tak wiele w nadchodzacym bardzo ciezkim okresie dla calego swiata. Pan Blumsztej bedacy sam zydem zapomnial kto budowal obozy koncetracyjne. I zapraszajac holote za Odry stawia sie w kregach tych co mordowali i podszczuwali do mordow. Zamiast tonowac swoje poglady i szukac serdecznych relacji. Szuka sie konfliktow. Ktore napewna nie beda w przyszlosci laskawe dla swoich tworcow. Ciekawe nasuwa sie pytanie. Czy podobnim jak redaktor Blumsztaj nie przychodzily do glowy podobne pomysly przed 1939 roku. I co z tego wyniklodla swiata. Jak sie prowokacje wymykaja z kontroli.
 • @sosenkowski
  Jako,że nie lubię obijać w bawełnę mam nadzieję,że zbliża się dzień w którym Polacy i Żydzi spotkają się wspólnie na demonstracji anty Fałsz_ystowskiej przed redakcją Gazety Wyborczej.
  Jako Polak jestem w stanie skrytykować Polaka a więc tego samego oczekuję od Żydów aby odcięli się od Żydów o lewackiej proweniencji, którzy od bez mała 100 lat czynią szkody w tej części Europy.
 • Nienawidzą Polski
  Marsz Niepodległości zamierzają blokować “antyfaszyści”.
  “Grzegorz wyłap wszystkich sku….nów faszystów” – Tak w liście do gen. Grzegorza Korczyńskiego, w 1944 roku pisał gen. Mieczysław Moczar. Obaj sowieccy agenci. Zobacz koniecznie ten film. Dowiesz się więcej o „faszystach i antyfaszystach” http://www.youtube.com/watch?v=GZFr1oSEPq4
  Minęły trzy pokolenia. Którz to są współcześni antyfaszyści?
  Widziałem ten marsz w roku ubiegłym. Chodziłem pomiędzy blokującymi go “antyfaszystami”. Próbowałem z nimi rozmawiać. Organizował ich Seweryn Blumsztajn z Gazety Wyborczej. Z tamtymi, sprzed 70 lat, łączą ich czasem związki krwi, a przede wszystkim nienawiść do wszystkiego co patriotyczne, polskie. Dołączyli do nich pederaści, widziałem irokezów, trochę ogłupiałej młodzierzy. W tym roku zaprosili do pomocy Niemców.
  Przyjdź na ten marsz koniecznie i stań tam gdzie Twoje serce.
 • @CzarnaLimuzyna
  Zgadzam się jak najbardziej. Długa i kręta ta droga :)
  Niestety, nie tak ''szybko zbudowano Kraków'' :)
 • @vrota.pl:"Czy my im w Izraelu coś blokujemy?"
  Ich ojczyzną nie jest Izrael.. ich ojczyzną jest związek sowiecki.
 • @maxymili:"Pogłębienie waśni narodowych pomiędzy Polakami a Żydami "
  To główny cel Moskwy... za jednym zamachem poróżnia się Polakow i Żydów w Polsce a tym samym łatwiej się steruje a przy okazji próbuje się na skłocić z Ameryką i Zachodem.

  Pokrętna polityka ale.. niestety przynosi owoce.
 • @konserwatystka
  Jak zwykle głupio piszesz idiotko. Nikt nie ma zamiaru kłócić się z 1% Żydów w Polsce. My ich po prostu wykopiemy za ich nienawiść do Polski, masowe morderstwa (UB), i anty-polską politykę.
  A Moskwę to mamy ... wiesz gdzie.
 • @Zdzich
  poniechaj epitetów, i tak zaraz oberwiesz od niej "ruskim agentem" ;)))
 • @sosenkowski
  Widzę, że moje pióro nie wytrzymało. Całe szczęście, że nie po rosyjsku! ;)
 • My wszyscy jesteśmy Polakami.
  Nowy Ekran jest otwarty dla wszystkich ludzi, którym dobro Naszego Kraju leży naprawdę na sercu. Nie ma u nas cenzury. Jest regulamin przyzwoitości oparty na pewnych wartościach. Na pewno nie można dzielić ludzi na dobrych i złych ze względu na rasę, pochodzenie czy też przekonania.
  Mnie się też marzy dzień, w którym Polacy i Żydzi i wszyscy Polacy innego pochodzenia/przekonań - RAZEM - pójdą świętować Dzień Niepodległości.

  Zapraszamy do współpracy - dla dobra NAS wszystkich - w Naszym Kraju.

  Ryszard Opara
 • @Ryszard Opara
  Powtórzę jeszcze raz jeden ze swoich komentarzy:

  I Rzeczpospolita jako kraj Chrześcijański była mocarstwem przede wszystkim Kultury i obyczajów oraz prawdziwej tolerancji dzięki którym wiele nacji chciało czuć się Polakami. Mówiło się np. Polak rodu ruskiego.
  Ale nie było takiego obowiązku.
  Aby odrodziła się Rzeczpospolita musi odrodzić się m.in. kultura (nie multikulti) a wówczas pojawi się prawdziwy szacunek.
  Pozdrawiam.
 • @sosenkowski
  Panie sosenkowski pan i ja wiemy i znamy tych uczciwych i szlachetnych żydów, Wolińskich, Bermanów i Różańskich, dzisiaj ich potomkowie wstydzą się polskości, ale w zamian tego chcą nam w Polsce wprowadzić wielokulturowość (multi-kulti), społeczeństwo zlaicyzowane i nie wierzące w nic, chcą naszym dzieciom wmówić, że dewiacje seksualne to normalność, a nasi dziadkowie i ojcowie, którzy w przedwojennej Polsce należeli do SN, ONR-u, Falangi, OWP, Związku Jaszczurczego, NSZ, jednostek scalonych z AK, Narodowego Zjednoczenia Wojskowego to szmalcownicy, mordercy żydów, kolaboranci niemieccy, faszyści, naziści, nawet już niektórzy doszli do takiego absurdu, że ich zaczęli porównywać do stalinowców i bolszewików, kazus Matki Kurki...

  No i co My Polacy mamy z tym dzisiaj zrobić? Niestety, trzeba będzie chyba zacząć zdecydowanie z tym walczyć wszelkimi dostępnymi środkami, nic już nam innego nie pozostało...

  http://www.youtube.com/watch?v=gTjg6VhX4ag&feature=channel_video_title
 • @konserwatystka
  Ciekawe. Ciekawe. Dlaczego niektorzy tak sie daja sterowac.
 • @konserwatystka
  http://www.youtube.com/watch?v=BPnl4QAfTVw
 • Forteca - 1942.
  ...

  http://www.youtube.com/watch?v=Go78Natr5mQ
 • @Paweł Tonderski
  dopóki pusty pieniądz rządzi - dopóty NIC nie zrobimy poza protestami. inne formy walki zakończą się represjami w stylu izrealskim w Gazie. a demokracja zagra wkrótce jeszcze bardziej na korzyść SSowietów, gdy za rok następne 2 miliony "nieprzystosowanych" wyjedzie za chlebem... zostaną tylko "różowe pączusie" z wyłącznością na każdą branżę gospodarki oraz ich POmarańczowi wyrobnicy w postaci upalonych singli ;)))
 • @
  http://antyban.nowyekran.pl/post/36831,antyban
 • @sosenkowski
  Walka zbrojna to ostateczność, nie taki opór mam na myśli. Na początku dyskusje, dyskusje, zero agresji, tłumaczenie, prowadzenie edukacji od początku, na przykład polecam wszystkim do czytania artykuły pana Krzysztofa Cierpisza i pracę o Cywilizacji Polskiej pana Krzysztofa Wojtasa, a potem zbierać się najpierw w małe organizacje, w małe struktury i się oddolnie jednoczyć, zachowując przy tym polską duchowość i tożsamość, postępując przy tym w zgodzie i według wskazań naszego Pana Jezusa Chrystusa. Działać i nie być obojętnym na zło.

  Cywilizacja Polska
  Droga do Imperium

  http://polacy.eu.org/cp/
 • Ładnie z Ich strony
  jak wyżej
 • @Zdzich:"A Moskwę to mamy ... wiesz gdzie."
  Wiem, towarzyszu .. wy Moskwę macie w sercu.. tak jak mawiał wasz towarzysz i idol Mykoła Demko vel Diomko.
 • @nakon:"Dlaczego niektorzy tak sie daja sterowac"
  Bo są małymi ludzikami a marzy im się coś dużego.. np. Wielka Rosja.
 • @konserwatystka
  A nie mówiłem że jesteś idio..... (uff, złapałem to pióro w ostatniej chwili).
 • @ STAN ....niechłppski, nierobotniczy, nieinteligencki
  Narodziny nowej klasy-stanu: STAN KURWI

  http://jozkar.wordpress.com.nowyekran.pl/post/36973,to-cie-najbardziej-boli#comment_274284

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930