Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 1493 komentarze

5 powodów, dla których nie powinno się głosować na PiS.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

5 powodów, dla których nie powinno się głosować na PiS.

Pierwszym powodem jest coś, co możemy określić mianem „zacofania” i „zaściankowości”

PiS jest ugrupowaniem, które na pewno w przyszłej kadencji będzie opóźniać proces Integracji i modernizacji Polski.

Plany rozwoju naszego regionu przewidują, bowiem inkorporację tej części Europy w globalny system finansowy, którego zwieńczeniem ma być: jednolity i SPÓJNY system prawny, energetyczny i bankowy ze wspólną walutą. PiS ze względu na narodowy atawizm może sprzeciwiać się zniesieniu polskiej państwowości a co za tym idzie powodować obstrukcję parlamentarną. Problem ten zniknie po uchwaleniu nowej konstytucji przewidującej przekazanie kompetencji UE oraz prymat prawa „międzynarodowego „ nad polskim.  (projekt Bronisława Komorowskiego)

 

„Balast niepodległości” jest czymś co utrudnia Polsce od dziesięcioleci ostateczną normalizację "relacji" z sąsiadami.

Drugim powodem jest ponawiana w kuluarach próba zaognienia stosunków z Niemcami i Rosją polegająca na lansowaniu tezy jakoby w "dzisiejszych realiach" byłaby możliwa sytuacja, aby Polska czerpała zysk z zasobów gazu łupkowego. Porozumienie Rosyjsko – Niemieckie nie przewiduje, bowiem obecności na rynku polskiego gazu łupkowego. Głównym surowcem energetycznym ma być gaz ziemny z Rosji. Temu ma służyć zawarta długoletnia  umowa pomiędzy rządem Tuska a Rosją oraz rosyjsko - niemiecka  inwestycja NORD- STREAM. Administracja Tuska mając na względzie dobre stosunki i nienaruszalne więzy (przyjaźni) rozdała po dobroci ok. 100 koncesji łupkowych, których aktualna wartość rynkowa wynosi kilkadziesiąt miliardów zł. Spowodowało to wdzięczności i szacunek naszych partnerów oraz zdumienie i podziw na całym świecie. Takiej popularności przypomnijmy nie miał poprzedni rząd.

Trzecim powodem na pozór mniejszej wagi, lecz jakże istotnym w dziele naprawy stosunków polsko – żydowskich jest spodziewany sprzeciw części posłów pisowskich określających się mianem Polaków i Chrześcijan –sprzeciw wobec prawnych regulacji umożliwiających wypłatę organizacjom żydowskim 65 mld $.

 

Jakże inaczej na tle tych awanturniczych knowań brzmią  słowa dialogu dwóch dojrzałych polityków:

„ Izrael może liczyć na Polskę” – Donald Tusk

 „ będziemy dziś i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość „- Benjamin Netanjahu

Czwartym powodem jest spodziewany spadek obrotów krajowych lodziarni. Piątym równie niepokojącym będzie zapewne agresywna próba reanimacji polskiej armii przez frakcję obłąkanych patriotów.

Oczywiście są to powody prawdziwe i wystarczające, aby PiS nienawidzić.

Osobiście serdecznie ubolewam z powodu braku zagrożenia dla demokracji w III RP. PiS prawdopodobnie będzie za utrzymaniem Status Quo w tej materii. Również fałsz_ystowskie brednie polskojęzycznych gadzinówek o antysystemowości PiSu trzeba traktować tylko i wyłącznie w kategorii narracji dla idiotów. PiS jak na razie opozycją antysystemową niestety nie jest.

KOMENTARZE

 • Niegodny Giertych ujawnil tajne rozmowy premierwladcy POPiSDowo gebelsowskich ziobrohaków w sprawie realizacji projektu prem Bel
  (Marcinkiewicz premier u bliźniakow a Belka u Kwasniewskiego ze Stolcmana) 65 miliardowych odszkodowań za polski holocaust.
  Nawet Palikot nie zarzuca władcy gebelsowskich kregów podejrzeń na koalicjantów jego wspólojcostwa lizbońskiego i warszawskich nie a nawet ratyfikacji traktatu UE, wstrzymania ekshumacji w Jedwabnem, oddania Ukrainy baNDEROWCOM i przyznania obywatelstwa dezerterom od Andersa, które to wiekopomne zasługi uzasadniły wykorzystanie katastrofy smoleńskiej do profanacji Wawelu pomimo mamrotania Wajdy
 • @telewidzacy
  Trzeba przeczytać ze zrozumieniem, co napisał (przewrotnie) Autor, zanim wrzuci się ten jednozdaniowy bełkot bez znaków przestankowych.
  Tego bowiem ze zrozumieniem przeczytać się nie daje!!!
 • @telewidzacy
  nie jestem przeciw zwrotom majątku prawnym spadkobiercom niezależnie czy to jest żyd czy marsjanin. Chciałbym jednak zanim to nastąpi wypłaty odszkodowań wojennych ze strony Niemców i Rosjan oraz zwrotu polskich majątków na Wschodzie.
 • TO JA DODAM COŚ OD SIEBIE.
  Tym razem na serio:

  http://space.nowyekran.pl/post/18693,dlaczego-kaczynski-nie-moze-byc-przywodca-polakow

  Dopóki nie zmieni się służalczość naszych przywódców wobec USA, Izraela (i innych), nie można mówić o Polskich przywódcach.
 • @CzarnaLimuzyna
  Dlatego właśnie będę głosował na PiS

  Pozdrawiam
 • @czarna limuzyna
  Z tych powodów zaglosuję na PiS. I zachęcam innych aby także zagłosowali na PiS.
 • @CzarnaLimuzyna
  "spodziewany sprzeciw części posłów pisowskich określających się mianem Polaków i Chrześcijan –sprzeciw wobec prawnych regulacji umożliwiających wypłatę organizacjom żydowskim 65 mld $"

  A co z tymi, co się sprzeciwiać nie będą, a nawet będą lobbować? Która część będzie większa? Czy nie wchodzimy tutaj w jakieś wróżenie z fusów?

  "agresywna próba reanimacji polskiej armii"

  Jak na razie, to Kaczyński zapowiada poparcie dla idei silnej armii europejskiej.

  http://mojsiewicz.nowyekran.pl/post/27247,kaczynski-za-budowa-zjednoczonej-federacji-europejskiej
 • @Rebeliantka
  tu mnie masz :-)
  myślałem znów o części pisowców- jakiej części ? oceniam ją na min. kilkunastu posłów - oczywiście przysłowiowa kropla w morzu potrzeb
  JarKacz rzeczywiście to powiedział, powiedział również o systemie 2 partyjnym.
 • re
  zapomniałeś o tym że ten obstruktor Kaczyński zablokuje pakiet klimatyczno energetyczny dzięki któremu upadłoby polskie zaściankowe górnictwo zastąpione wydajnymi i nowoczesnymi elektrowniami atomowymi made in ue (prowincja: france)

  wszyscy wiemy że tylko dzięki wysiłkowi UE i likiwdacji żarówek 100 W mamy w końcu zimą -17 stopni! brawo Unia!

  ;)
 • @Rebeliantka
  dokonałem "subtelnej" modyfikacji ;-)
 • @space
  Zgadzam się z Twoją konstatacją.
  Dodam ,że Polityka wypacza ludziom charaktery i prowokuje do makiawelizmu.
 • @autor
  http://nczas.home.pl/wiadomosci/polska/po-pis-nie-dla-nizszych-podatkow/

  I dlatego też nie należy popierać ani Kaczystowskiego, ani półTuskowskego złodziejstwa podatkożernego tych antyobywatelskich mend z PO-PiS'dowej szajki, które niczym się w efekcie w tej grabieży fiskalnej nie różni.
 • @Acontrario
  nie zapomniałem ale rzeczywiście nie napisałem...
  :-)
 • @Rebeliantka
  "Jak na razie, to Kaczyński zapowiada poparcie dla idei silnej armii europejskiej."

  Ten antypolsko-targowicki pachołek Brukseli idzie znacznie dalej.

  http://nczas.home.pl/wazne/przeglad-partyjnych-programow-wniosek-trzeba-zaczac-od-nowa/
 • Łeeeeeee ! Zagłosuję na PiS bo platfusy powiedziały, że :
  - "Większość naszej aktywności na polu polityki zagranicznej jest realizowana za pośrednictwem Unii Europejskiej. Skutecznie realizować naszą rację stanu można tylko poprzez umiejętne wpisanie naszego interesu w szerszy interes europejski".

  (str.88 na http://wybory.platforma.org/program/zobacz-program.php#/90/ )

  Niech uny (platfusy) sobie parszywej gęby polską racją stanu nie wycierają bo przez 4 lata pokazywały gdzie ją mają, a po 10 kwietnia 2010 udowodniły, że jeszcze głębiej. Mam gdzieś interes europejski tak samo jak uny (platfusy) mają w dupie interes Polski. I mam jeszcze głębiej tych, którzy interes europejski przekładają nad polski.

  Poza tym nigdy nie poprę typów, których hasło wyborcze brzmi "Następny krok. Razem" bo nie mam zamiaru (ani powodu) razem z nimi ściskać kroku. PO ma parcie na pęcherz ze strachu i szuka frajerów, którzy pomogą jej nóżki w kupie trzymać...
 • @RAJan
  ze skandalem jakim jest grabież fiskalna i wieloma innymi nikczemnościami mam do czynienia na co dzień i jak każdy normalny człowiek jestem przeciwny tym szalbierstwom. Dlatego napisałem ,ze PiS nie jest opozycją antysystemową jednak jestem daleki od zrównywania PiSu z innymi. jako jedyna partia (z mainstreamowych) zachowała resztki moralnego prawa do ubiegania się o mandat tfu ! demokratyczny
 • V
  Popieram Ravena, to najkrótsza odpowiedź. Do zobaczenia po ... wyborach
 • @CzarnaLimuzyna
  Wprost przeciwnie... Kaczoland zrobił z gęby cholewę i o tym m.in jest ten zalinkowany powyżej Rebeliance odnośnik z NCzasu, który radzę uważnie przeanalizować, zanim się ktoś na Federalistów ZSRE'owych od Jarka K. da lekkomyślnie złapać, co by później po ich kolejnej "czterolatce" mieć już tylko jednego wielkiego kaca moralnego i wstyd na twarzy.
 • 6-y powód.
  Do mediów publicznych powrócą "faszyści", tacy jak Wildstein, Pospieszalski, Gargas, Sakiewicz, Cejrowski, Wolski, Pietrzak, Lichocka i wielu innych. W ten sposób zostanie zburzony jednolity i spójny przekaz medialny, co z kolei wywoła niezdrowy zamęt w umysłach telewidzów i radiosłuchaczy.:-)
 • @contessa
  to jest mentalność pożytecznych idiotów i alfonsów. Ci pierwsi w to wierzą ci drudzy stręczą Polaków do nierządu za wirtualne 300 mld.
  Ta opcja juz była ćwiczona w PRLu
 • @raven59
  Pozdrawiam :-)
 • @Anderson
  To Ty głosujesz na Ravena? On jest przywódcą jakiegoś ugrupowania?
 • Często mam uczucie, że kocham Polskę i polskość
  i spoglądając na polską ideę i myśl odnosze wrażenia czegoś wspaniałego, zdając sobie sprawę skąd się to bierze będę musiał głosować na PiS chociaż do tej pory głosowałem zawsze na LPR (do czasu rospadu LPR-u), jednak w tej sytuacji innego wyjścia nie ma i nawet jeżeli Korwin by był na liście to i tak był by to zmarnowany głos bo nie ma szansy na przejście progu wyborczego...(w moim odczuciu), ale wracając do myśli o Polsce to przytoczę tu cytat z naszego wspaniałego naukowca, który jest jednym z najwybitniejszych historiozofów w dziejach Polski :
  "Wszystkim wiadomo, jak zaciążyła na dziejach Polski szalona różnica abstraktów niesionych przez katolicyzm, a schizmę. Historia polska była w ogóle wybitną dziedziną ścierania się abstraktów, zwłaszcza i tym bardziej, że polska idea narodowa jest najstarszą w nowożytnej Europie.
  Rzadko któremu Polakowi wiadomo jednak, że dzięki abstrakcyjnym dociekaniom scholastyki krakowskiej z początkiem XV w. powstało u nas nowe prawo państwowe, swoiste polskie, które nadało cechę zasadniczą dal-szemu dziejów narodowych. Wyjątkowo tylko który Polak wie o tym, że Grunwald miał swoją teorię.
  Polska garnęła się do Zachodu, czerpała stamtąd wiele pojęć o życiu zbiorowym. Przyswajała sobie cywilizację łacińską i równocześnie w niejed¬nym przeciwiła się Zachodowi: nie przyjęła feudalizmu, a teorię imperiali-
  zmu cesarstwa niemieckiego („rzymskiego") odrzuciła; później zaś nie przy¬stąpiła do recepcji prawa rzymskiego. Przeciwną drogę obrały Czechy, wchodząc w skład cesarstwa i stając w końcu na jego czele. Kiedy czescy królowie byli cesarzami, polscy najbardziej właśnie zarzekali się wszelkiego związku z cesarstwem. Krzyżacy zaś opierali się ©jteorię zwierzchnictwa cesarskiego, zwłaszcza nad ziemiami „niczyimi", pogańskimi.
  Sprzeciwił się temu na soborze w Konstancji 1415 r. Paweł Włodkowic z Brudzenia, rektor uniwersytetu krakowskiego, przedstawiając soborowi dwie rozprawy o zakresie władzy cesarskiej i o prawach ludności wobec państwa. Włodkowic wysnuwał wnioski z głębin etyki katolickiej. Zaczął od zasady, że względem pogan obowiązują te same prawa, jak wobec chrześcijan, a doszedł do twierdzenia, że prawo publiczne wypływa ze społeczeństwa (z narodu), a nie z dynastyczności. W dalszych konsekwencjach nauki Brudzeńskiego statyści polscy buntowali z całą świadomością poddanych czeskich i węgierskich przeciwko Zygmuntowi Luksemburskiemu i stany pruskie przeciwko Zakonowi krzyżackiemu. Nie tylko otrzymali zapewnie¬nia, że stany będą zawsze z całych sił przeszkadzały wypowiedzeniu wojny Polsce, ale podali Zakonowi warunek, że układy pomiędzy Polską a Krzyżakami muszą być poręczane przez stany państwa krzyżackiego. Było to odda¬waniem rządu pod kontrolę obywateli. Warunek ten wywołał wówczas takie wzburzenie i oburzenie, „iż rozprawiano o tym z wielkim ubolewaniem na soborze bazylejskim, domagając się nawet, żeby królowi Jagielle wytoczyć proces kanoniczny". Rewolucyjne na owe czasy pojęcia Włodkowica przyjęły się w Polsce, wydały politykę „Związku Jaszczurczego", podnoszenie Litwy do równości z Polską, wreszcie tolerancję religijną. Kultura polska, oparta na Brudzeńskim spoczęła na tak głębokich podstawach, iż nie poruszył jej ani legizm. Przyjęliśmy humanizm oprócz legizmu i nie było u nas recepcji prawa rzymskiego i związanego z tym nowego rozwoju teorii imperialistycznej, przeinaczonej w zmienionych czasach i warunkach na zasady absolutyzmu i wszechwładzy państwa.
  Niestety, potem zaginęła tradycja wielkiego teoretyka i plejady wykonawców jego programu. Potem zmarnowaliśmy skarbiec Brudzeńskiego, aż inne narody podjęły hasła, uważane za „nowoczesne europejskie", a które znane były przodkom naszym od XV w. Dzieje umysłowości polskiej można by od owego czasu podzielić na trzy okresy. Panowanie abstraktów Brudzeńskiego, zatracenie ich i ponowne przyjęcie z rąk cudzoziemców..."-Feliks Koneczny
  Dlatego zawsze mam mieszane uczucia kiedy pojawiają się teksty szkalujące Św. Kościół, wynikające z ogólnonarodowej tragedii nędzy materialnej a teraz dodatkowo już nędzy świadomości narodowej i znajomości po prostu histtorii. Jeżeli ktoś się karmi nawet sekundami TVN-u czy innych pseudoinformacyjnych telewizji to efekt "beizbola informacyjnego" w postaci emocjii odbija się w textach i komentarzach tzw. blogerów. Potem "beizbole informacyjne" trafiają na Nowy Ekran i inne tzw prawicowe strony. Dziękuję i pozdrawiam.
 • @archeo
  Piękne uzupełnienie. Właśnie tak to wygląda. To głosowanie może być wyłącznie z braku lepszych możliwości, bez żadnego entuzjazmu.

  A o ten brak innych, lepszych możliwości od dawna PiSowi chodziło.
 • @Piotr Marzec
  zacytuję klasyka
  "miała być demokracja a tu każdy gada co chce"
  Przekaz będzie zmącony...
 • @CzarnaLimuzyna
  O 300 mld Donek się przechwala przed kamerami, w programie wyborczym PO jest mowa o 400 mld, hehehe.
  Pozdrawiam.
 • @archeo
  Dziękuję za komentarz
  niejeden taki komentarz potrafi "przewyższyć" notkę ;-)
 • @Rebeliantka
  Cenię Panią, proszę tego nie lekceważyć. Jeśli będę głosował, zagłosuję na PIS.
  Pozdrawiam :)
 • postsowiecka i postkomunistyczna agenturalno-mafijna i antynarodowa władza PO
  *
  Postsowiecka, agenturalna władza w PRL-bis, nienawidząc uczciwej oraz myślącej części społeczeństwa — sama działa jako znacząca siła destruktywna w państwie. Jest to postsowiecka i postkomunistyczna agenturalno-mafijna i antynarodowa władza. Jest to władza tworząca swój "światek o swoistych prawach i obyczajach”, w jakim odbieranie instrukcji przez posłów PO od mafii w czasie spotkań na cmentarzu — nie jest kryminalnym czynem prawnie zabronionym, nie jest także i aferą hazardową. Jest to postsowiecka władza, działająca jak władza sowiecka, a więc władza gotowa nawet do "wyrzynania watah”, byleby tylko — nawet za cenę zniszczenia państwa oraz Narodu — utrzymać się przy ukochanej przez nich władzy…

  Właśnie w ten sposób psychopatyczni przywódcy PRL-bis "odkrywają swoje odmienne sposoby działania i walki o byt" — o czym szerzej pisze Jan Łobaczewski w znakomitej "Ponerologii Politycznej."

  "Kiedy psychopaci zdobywają władzę i dobrobyt — a więc stają się patokracją[iii] — stają się skłonni do uznania siebie za kryterium normalności, a tym samym ludzi normalnych za wadliwych."[iv]

  Osobnicy psychopatyczni i część innych dewiantów tworzą ponerogennie aktywną siatkę porozumień mafijnych.

  ———————
  Zob.: "Kiedy psychopaci zdobywają władzę i dobrobyt — stają się skłonni do uznania siebie za kryterium normalności", http://salski.nowyekran.pl/post/27013,kiedy-psychopaci-zdobywaja-wladze-i-dobrobyt-staja-sie-sklonni-do-uznania-siebie-za-kryterium-normalnosci
  *
 • @Anderson
  Bardzo dziękuję. I rozumiem :)

  Też pozdrawiam miło
 • @Autor
  Dziwi mnie to, że nawet to:
  "Czwartym powodem jest spodziewany spadek obrotów krajowych lodziarni."
  nie spowodowało u kilku Komentatorów zmróżenia oka przy odczytywaniu tytułu postu!
 • Nie dajmy się nabrać ponownie
  Chrześcijanie, jako prawdziwi Konserwatyści są naturalnym wrogiem żydo-komuny. Nie to, że Chrześcijanie są anty-semitami, ale Żydzi robią z Chrześcijan swoich wrogów począwszy od skazania Jezusa na ukrzyżowanie, aż do czasów dzisiejszych, w których to “krzyżują” Chrześcijan na wiele sposobów i wieloma metodami. Jedną z nich jest udawanie Chrześcijanina i infiltracja środowisk (naturalnie konserwatywnych) religijnych, jak to zrobił Breivik. Inną metodą jest przekrętne nazewnictwo swoich organizacji, jak np. “Neo-Konserwatyści”. Tymczasem, Żydzi w obu partiach amerykańskich, z Paul'em Wolfowitz'em na czele, doprowadzili do ludobójstwa Palestyńczyków, Irakczyków, i idą obecnie na Iran - niemniej jednak, nie są oni Konserwatystami!
  Konserwatyści protestują przeciw wojnom prawie co weekend na ulicach amerykańskich miast. Nie ma wśród nich Neo-Konserwatystów! W porównaniu do czasów wojny w Wietnamie, Lewica (tzw. peace lovers) tym razem też nie protestuje - następny dowód na to, że Lewica, to żydo-komuna.
  Konserwatyści, wg definicji, stanowią orientację polityczną, “która bazuje na hasłach zachowywania i umacniania tradycyjnych wartości, takich jak: religia, naród, państwo, rodzina, hierarchia, autorytet, i własność prywatna.”
  Oczywiście, Neo-Konserwatyści są temu wszystkiemu przeciwni, gdyż Neo-Konserwatyści to nic innego jak tylko nowa nazwa na Nową-Lewicę i, przede wszystkim, zagorzałych Syjonistów.
  Nie dajmy się nabrać na następnego “Neo-Konserwatystę”, który będzie kontynuował używanie Polaków w wojnach z wrogami Izraela. Pamiętajmy, że zasymilowanych Żydów nie ma. Są za to głęboko zakamuflowani Żydzi w organizacjach prawdziwych Konserwatystów (jak Breivik).
  Dla wolności, głosujmy na zaufanych Anty-Syjonistów, których trudno znaleźć. Mamy 10 dni.
 • Nie dajmy się nabrać ponownie
  Chrześcijanie, jako prawdziwi Konserwatyści są naturalnym wrogiem żydo-komuny. Nie to, że Chrześcijanie są anty-semitami, ale Żydzi robią z Chrześcijan swoich wrogów począwszy od skazania Jezusa na ukrzyżowanie, aż do czasów dzisiejszych, w których to “krzyżują” Chrześcijan na wiele sposobów i wieloma metodami. Jedną z nich jest udawanie Chrześcijanina i infiltracja środowisk (naturalnie konserwatywnych) religijnych, jak to zrobił Breivik. Inną metodą jest przekrętne nazewnictwo swoich organizacji, jak np. “Neo-Konserwatyści”. Tymczasem, Żydzi w obu partiach amerykańskich, z Paul'em Wolfowitz'em na czele, doprowadzili do ludobójstwa Palestyńczyków, Irakczyków, i idą obecnie na Iran - niemniej jednak, nie są oni Konserwatystami!
  Konserwatyści protestują przeciw wojnom prawie co weekend na ulicach amerykańskich miast. Nie ma wśród nich Neo-Konserwatystów! W porównaniu do czasów wojny w Wietnamie, Lewica (tzw. peace lovers) tym razem też nie protestuje - następny dowód na to, że Lewica, to żydo-komuna.
  Konserwatyści, wg definicji, stanowią orientację polityczną, “która bazuje na hasłach zachowywania i umacniania tradycyjnych wartości, takich jak: religia, naród, państwo, rodzina, hierarchia, autorytet, i własność prywatna.”
  Oczywiście, Neo-Konserwatyści są temu wszystkiemu przeciwni, gdyż Neo-Konserwatyści to nic innego jak tylko nowa nazwa na Nową-Lewicę i, przede wszystkim, zagorzałych Syjonistów.
  Nie dajmy się nabrać na następnego “Neo-Konserwatystę”, który będzie kontynuował używanie Polaków w wojnach z wrogami Izraela. Pamiętajmy, że zasymilowanych Żydów nie ma. Są za to głęboko zakamuflowani Żydzi w organizacjach prawdziwych Konserwatystów (jak Breivik).
  Dla wolności, głosujmy na zaufanych Anty-Syjonistów, których trudno znaleźć. Mamy 10 dni.
 • @CzarnaLimuzyna
  "..jako jedyna partia (z mainstreamowych) zachowała resztki moralnego prawa do ubiegania się o mandat tfu ! demokratyczny.."

  Nom. Szczególnie po akcesji i Lesbonie ma te resztki ;)
 • @oskar20
  Dziękuję za linki
  powtórzę za Tobą:
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27602
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/28/manipulacja-tvn/
 • @AnnaZofia
  no właśnie dziwię się
  lecz rekord komentarzy nieprzychylnych i agresywnych ale także śmiesznych zanotowałem na salonie...
 • @CzarnaLimuzyna
  Super "prowokacja" ;) Dlatego zagłosuję na PiS ;)
 • @Zdzich
  wedle administratora Donalda Tuska- cytuję:
  "Polska i Izraela będzie budowała wspólną przyszłość"- brzmi makabrycznie
  Drugi Pański komentarz wydaje się być duplikatem pierwszego...
 • @w.red
  dlatego napisałem "resztki" bowiem nie wszyscy posłowie PiS głosowali za Anschlussem..
 • @mesa boogie
  A dziękuję, dziękuję. Coś nieściśle powiedziałam?
 • @mesa boogie
  Rebeliantka ma rację odnośnie wypowiedzi Kaczyńskiego na temat armii europejskiej - nie wiem jak ją odczytać. Często wypowiedzi polityków mainstreamowych są "pod media" i "pod lemingi".
 • @mesa boogie
  Ty byś chyba chciał, żeby na "mniejsze zło" nie tylko głosować, ale jeszcze robić to na kolanach? Niedoczekanie.
 • @Antoni1
  "on jest propisowski"
  on jest o motywach jakimi kierują się lemingi na wyższym etapie ewolucji lub jak kto woli "inwolucji".
 • @CzarnaLimuzyna
  Wprost odczytać. Literalnie. Bez usprawiedliwiania i domyślania się dziesiątego dna, którego nie ma.
 • @Rebeliantka
  Wypowiedź "gierkowa" z kampanii prezydenckiej nie była szczera natomiast wypowiedź o wspólnej armii "europejskiej" szczególnie w kontekście integracji Rosji z UE i planach dalszej "integracji " w sensie pozbawiania Polski suwerenności; taka wypowiedź budzi niepokój.
 • @CzarnaLimuzyna
  Proszę zważyć, że to ugrupowanie jest wybitnie partią "wodzowską" ( i nie ma to w tym przypadku pejoratywnego wydźwięku). Zatem program i polityka a co za tym idzie postępowanie jest zdeterminowane przez "wodza". Nie można go więc oceniać przez pryzmat nielicznych głosów sprzeciwu, ale właśnie przez linię programową prezentowaną przez lidera. A ta jaka jest każdy może ocenić (po postępowaniu i efektach). Czy zatem mamy do czynienia z resztkami honoru, czy z resztkami zwykłej ludzkiej przyzwoitości ? (mówię tu o posłach którzy nie przyłożyli do tego ręki).
  Przyzna Pan, że w tym świetle partia ta jest niewiarygodna. To smutne, ale taka jest rzeczywistość.
 • @CzarnaLimuzyna
  No właśnie. Więc po co usypiać Naród?
 • @mesa boogie
  Ktoś to świetnie ujął. Trzeba głosować przeciwko hegemonii PO. Tyle i tylko tyle.
 • @mesa boogie
  I jeszcze jedno. Jak zrozumiałam, Ty jesteś skłonny udzielać moralnego wsparcia "swoim lodziarzom".

  Ja jestem przeciwko jakimkolwiek "lodziarzom".

  Ugrupowanie Twoich "lodziarzy" może dostać mój głos wyłącznie na zasadzie neutralizowania hegemonii PO. Tak trudno zrozumieć?
 • @mesa boogie
  Nie zwracaj się do mnie Rebe. Jesteś jąkałą, nie możesz wydobyć z siebie całego nicka?

  Niestety, w PiSie byli i są "lodziarze", PiS to zawsze "dostrzega" za późno. Mimo wcześniejszych ostrzeżeń.

  Zgadzam się, ze trzeba głosować na ludzi mądrych, uczciwych i niepowiązanych z WSI. Tylko co to ma wspólnego z Twoją propagandą? Nie przesadzaj. Oferta PiS jest warta rozważenia wyłącznie dlatego, że ogranicza hegemonię PO.

  Nie znam lodziarzy od laptopów. Znam natomiast osoby fałszywie oskarżone przez Prokuraturę w Środzie Wlkp. o rzekome wyłudzenie kredytu na nowy komputer zamiast na stary (sic!), gdy w rzeczywistości żadnego kredytu ani komputera nie dostali.

  Osoby te (moi krewni) zostali prawomocnie uniewinnieni od fałszywego i absurdalnego oskarżenia (wyrok sądu Rejonowego w Gostyniu z dnia 30 czerwca 2010 r. sygn. akt II K 85/05 podtrzymany Wyrokiem Sądu Okręgowego w Poznaniu sygn. IV Ka 1736/10). Niestety lodziarze z prokuratury m.in. pod wodzą mądrego i uczciwego Ministra Z. Ziobro przez 5 lat zadręczali niewinnych i pokrzywdzonych konsumentów, a ich akolici do dzisiaj rozpowszechniają fałszywe informacje.

  Precz z lodziarstwem i lodziarnią!!!
 • @mesa boogie
  Więcej o lodziarzach, których wspierał PiS można przeczytać tutaj:
  http://konserwatysta100.salon24.pl/233225,prokurator-przybylska-michalak-nie-powinna-kierowac-prokuratura

  Lodziarzy wspierali też dziennikarze pisowscy, co też jest skrajnie żałosne.
 • @mesa boogie
  Nie wiem: "dlaczego ci co budzą się z ręka w nocniku, robią larum pól roku przed Wyborami".

  I nie rozumiem o co chodzi w tym akapicie.

  Moje stanowisko w sprawie tematu notki jest jasne. Nie mam nabożnego stosunku do PiS, a przeciwko PO głosować należy.
 • @Autor
  Powinieneś napisać też o "5 powodach dla których powinno się głosować na PiS".
  Ostatecznie - o "5 najgorszych skutkach ubocznych niegłosowania na PiS".
 • @Asadow
  a to akurat zostawiam komentatorom ;-)
  Pozdrawiam.
 • @CzarnaLimuzyna
  "Ja otworzę słoik marynowanych śledzi, a wy zróbcie placki ziemniaczane" - ja też tak potrafię ;-)

  Pozdrawiam wielce serdecznie :)
 • Limuzyno
  Gratuluję przewrotności. Zagłosuję na PiS mimo, że "odradzasz" :))))

  Pozdrawiam.
 • @Asadow
  Postaram się otworzyć drugi słoik ... jeżeli zdążę przed ciszą wyborczą
  :-))
 • @Samanta
  "przewrotności" ?
  toż to przecież najnowsze salonowe ideologiczne trendy ;-)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930